Wpis z mikrobloga

#orange

Muszę wymienić kartę SIM na nano. Obecnie mam zwykłego SIM przyciętego do wersji mikro.
Chciałbym z tej okazji wymienić SIM na nowy, zamiast go przycinać, gdyż moja karta nie obsługuje LTE (gdy ją kupowałem standard ten nie był obecny w Polsce).

Natknąłem się na informacje że w takim przypadku wymiana jest bezpłatna, jak to wygląda w praktyce?
  • 26
@Dpdp: No właśnie wiem, że w Plus i Play to darmowe (nie wiem jak w Tmobile i innych), ale Orange życzy sobie 25 zł za taką operację :x

@wkto Nie wiem jak u Ciebie w okolicy, ale u mnie od kiedy trzeba rejestrować to startery zniknęły ze sklepów.
@klossser: tak, trzeba wysłać SMSa z PUK karty itd. Gdzieś na stronie mają instrukcję co dokładnie wpisać by podmienić kartę starą na nową. Numer tel. idzie na nową kartę i stara karta przestaje działać.
@MechanicznyTurek Ja w nju (tak naprawdę Orange) zgłosiłem przez formularz potrzebę wymiany karty jako powód podając brak obsługi LTE na obecnej. Po dwóch dniach kurier przyniósł nową kartę. Żadnych opłat.

Poszukaj czegoś takiego na stronie orange.pl. W nju była to strona dot. wymiany karty i były tam podane przypadki i opłaty.