Wpis z mikrobloga

bardzo lubię gównoburze pod #wegetarianizm lub #weganizm, możesz dobrze otagowac wpis, napisać coś wartościowego, pochwalić się fajnym posiłkiem (jak robi mnóstwo ludzi na innych tagach), a i tak przyjdzie zgraja osób, których jedynym celem w życiu jest jedzenie mięsa chyba. Ja naprawdę jestem w stanie zrozumieć wiele, ale trudno w ogóle dyskutować z osobami, które uważają, że zwierzęta trzymane w rzeźniach powinny być wdzięczne za to, że dostają tam jedzenie i nie muszą na nie polować (!!!) albo że zwierzęta żyją po to żeby je zjeść. albo kiedy kończą się argumenty to wlatuje ad personam i obrażanie a) OPa b) rodziców OPa c) wszystkich wegan.
ludzie, którzy mają problem z tym, że ktoś po prostu nie je mięsa, poprawnie taguje swoje wypowiedzi na ten temat i po prostu odżywia się tak jak ma ochotę.
zastanówcie się nad sobą, serio.
  • 136
  • Odpowiedz
@arsaya: Dla mnie najbardziej żałosne jest w ogóle czepianie się tego co kto je. Obrażanie kogoś bo czegoś nie je, albo bo coś je. Nie wiem co tacy mają w bani, żeby ludziom do talerza zaglądać i wojować w internecie. To już jakieś skrajne #!$%@?. xD
  • Odpowiedz
@Rimfire: może i można hodować zwierzęta na mięso bez cierpienia i z zapewnieniem im dobrego życia, ale to by ograniczyło ilość dostępnego mięsa co najmniej o rząd wielkości i podniosło cenę o rząd wielkości.

Czy kupujesz zwierzęta wyłącznie ze źródeł, które znasz i wiesz, że dobrze traktują zwierzęta? Czy tylko krytykujesz wybór wegan, bo hipotetycznie można hodować zwierzęta bez cierpienia, a w praktyce kupujesz mięso zwierząt cierpiących przez całe swoje
  • Odpowiedz
@smyl: Widziałem takie wpisy, serio nie chce mi się tego teraz szukać. Przykładowo był wpis na temat myśliwych, to nie konkretnie temat wege ale bardziej ekologia, jednak głównym, argumentem w dyskusji OPki były "bietne zwierzenta" natomiast na żadne logicznie argumenty już nie potrafiła nic sensownego odpowiedzieć. Wpis napisała harpiowata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@arsaya mnie żenują już te komentarze bo zawsze jest jedno i to samo, ból dupy jednych i drugich, nuda

Identyko jest np. jak ktoś wrzuci fotkę jak pije w autobusie czy pociągu
  • Odpowiedz
@arsaya: ja nie rozumiem po jaki #!$%@? wegetarianoe rozmawiaja z innymi o tym vo jedza. Jak ktos jest wege nievh se bedzie i zajmie sie czyms innym. Ale nie! Większość wege wszystkim o t bez przerwy przypomina, gada o tym w kolko i szuka atencji w necie jak i tylko czeka zeby spotkać trolla cp bedzie z tyral beke. Jestes wege to se badz jedz co chcesz ale daj spokoj
  • Odpowiedz
wegetarianizm jest świetny, ale zdrowie jest lepsze - witamina B12 jest bardzo ważna dla naszych nerwów i trawienia, a nie występuje niemal poza źródłami poza zwierzęcymi

To przez jej brak większość wegetarian jest bardziej nerwowa, niż przed zmianą diety


@Rewo96:
­> nie odróżniaj wegetarianizmu od weganizmu
­> udzielaj się jakbyś miał jakieś pojęcie
no bk
  • Odpowiedz
Czy tylko krytykujesz wybór wegan


@smyl: GDZIE krytykuję? Rozumiesz teraz o co mi chodzi z tymi Waszymi urojeniami? Czyżby to była jakaś cecha wspólna osób, którzy mają braki w diecie spowodowane brakiem mięsa?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arsaya: ja już chyba we wszystkich możliwych tagach widziałem shitstormy, ale ty uważasz że tylko tagu #weganizm ? XD
Zrozum że celem życia większości wykopów jest tworzenie baitów i gównoburz. No może w wyżej wymienionych tagach częściej, ale to przez to że ludzie tam łykają zarzutki jak pelikany i są przez to łatwym celem xD
  • Odpowiedz
  • 1
@arsaya ja wczoraj zjadłem vege burgera na obiad a na kolacje pyszne kiełbaski. Nie wszyscy którzy publikują posiłki vege są vege, ja jem wszystko xd
  • Odpowiedz
@arsaya: Bo po prostu wielu użytkowników tego portalu to bardzo prości ludzi, myślą zerojedynkowo, jeśli ktoś nie je świadomie mięsa to pewnie dlatego, że uważa się za lepszego a wszyscy mięsożercy to dla takiego osobnika plebs. Babcia mi kiedyś opowiadała że jak po wojnie niekórzy rolnicy dostali czy kupili sobie nowe traktowy to inni mieszkańcy wsi z nich szydzili i mówili że wielcy panowie teraz będą orać pole maszynami zamiast
  • Odpowiedz