Wpis z mikrobloga

ojojoj ale biedactwo z Ciebie :( ale wiesz co mireczku? Pomogę Ci wyjść z przegrywu bo jestem miłą ukraineczką która jest nauczona tradycyjnych wartości takich jak na przykład pomoc bliźniemu w potrzebie :)


Ehh spójrzcie jak się uśmiecha pani zza wschodniej granicy, porównajcie to do uśmiechu #typowap0lka która ma na twarzy wypisaną wyższość i pogardę dla wszystkich innych oprócz samców alfa

#przegryw #tfwnogf #badoo #tinder #normalnadziewczyna #ladnadziewczyna
LajfIsBjutiful - > ojojoj ale biedactwo z Ciebie :( ale wiesz co mireczku? Pomogę Ci ...

źródło: comment_B3xF6po4UCLo6z1F7urSr2kNY4hRrVt3.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: Taki wpis mogła dodać osoba która nie zna osobiście ani jednej osoby z Ukrainy. Póki sama nie poznałam, to broniłam ich gdzie się da. 100% nastawienia na własne korzyści, zero pomocy, na korytarzu nie odpowie ci "cześć" ale jak coś potrzebuje to zaraz znajduje język w gębie i leci się wypytywać co się da. Tylko i wyłącznie liczy się dla nich ich profit, wolą chyba wywrócić się na lewą stronę
  • Odpowiedz
Przebiegłe i bezwzględne (komuś zrobią maksymalną #!$%@?ę bez skrupułów byle tylko same miały na tym jakiś profit)

@norepinefryna: hmm, brzmi jak opis naszych rodzimych witaminek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oj chyba ktoś tu próbuje robić czarny pijar koleżankom zza wschodniej granicy, trzeba jakoś sobie radzić z konkurencją, nie? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@PatostrimixDD: Czym się różnii polka od ukarinki? Ta druga ma jeszcze ten "tradycyjny model rodziny" jak rosjanka. A polka? To już wgl xD niegolone cipy, w pępkach jakieś pajęczyny xD A MATKI I OJCOWIE POLKE xD to już wgl, ciała mają porośniete
  • Odpowiedz
@DoDoLot Z pewnością najwięcej, nasze witaminy i wszelkiego rodzaju "ruskie" są gorsze niż zachodnie w kategorii zdrady. Slowianki to najgorszy wybór bo zawsze chcą być utrzymywane przez faceta przy nieadekwatnej "wolności" czytaj możliwości ruchania przez chada gdy Cię nie ma
  • Odpowiedz
@PatostrimixDD: śmiej się śmiej, jak będziesz swoje sprawy poświęcał żeby komuś pomóc a potem ta osoba nie przyzna się nawet, że cię zna to zobaczymy jak się poczujesz. Jeszcze widocznie musisz trochę przeżyć żeby zrozumieć, że fajnie jest usłyszeć za przysługę zwykłe "dziękuję" a nie nastawienie "ok, załatwiłam co chciałam, to już się nie znamy". Zresztą po co ja tłumaczę takie rzeczy, widzę po twoich innych komentarzach, że i tak nie
  • Odpowiedz
@norepinefryna: Ja z ukraincami do szkoły chodze, i nawet pracuje - większość to normalni ludzie zupełnie jak my, tylko troszkę biedniejsi i nie przesiąknięci zachodnim stylem życia (jak polki, które od dziecka oglądają dinsey channel). Po co piszesz o seterotypach? Wiesz jaką Polacy mają zagranicą opinie, a szczególnie polki? xD Mnie nie interesuja ta opinia, bo to losowe przypadki zupełnie jak z ukraińcami.. Owszem xd są zacofani, ale my nie byliśmy?
  • Odpowiedz
@PatostrimixDD: Ja też nie patrzę, nie wiem czy udało ci się przeczytać mój poprzedni komentarz ze zrozumieniem, ja byłam przyjaźnie do nich nastawiona, podziwiałam jak mówią po polsku bo naprawdę pięknie ogarniają język (no chyba, że się coś chce, wtedy czasem udają że nie rozumieją żeby tylko nie pomóc).
Ja mam takie zdanie bo z takimi ludźmi miałam kontakt. Oczywiście to, że istnieją normalni i fajni Ukraińcy to nie ulega wątpliwościom,
  • Odpowiedz