Wpis z mikrobloga

ale mnie #bulwers złapał

czaję się na bonsai od jakiegoś czasu, ale wiadomo cebula, bo nie będę płacił po kilkadziesiąt złotych, tylko sam chcę zrobić.
Ale poszedłem przy okazji na roślinki popatrzeć w #castorama i był wózek przygotowany z pacjentami, którzy przyschnęli (swoją drogą do odratowania, bo jedynie liście padnięte, co nie znaczy, że samo drzewo też wyschnęło).
Pytam co z tym robią, to że każdą z osobna trzeba spisać, że uschnęła i nawet jakiś powód, a później do kontenera na śmieci.
I to #!$%@? z ładnymi płytkimi doniczkami ceramicznymi (,)

  • 6
  • Odpowiedz
@NAGI: a co się dziwisz? Taka polityka firmy. Skoro jest jakiś przepis to pracownik musi go przestrzegać. Kto będzie ryzykować bo anon nie chce zapłacić za towar?
  • Odpowiedz
@KiKiEngine: no to #!$%@? polityka, bo nawet doniczek nie odzyskują, i chyba źle wywnioskowałeś, że chcę by przepisy łamali, tylko równie dobrze mogą ich dopełnić i później postawić ten wózek koło kontenera na pół godziny, by Ci co chcą to sobie zabrali.

Identyczny przykład jak z wyrzucaniem żarcia, gdzie bezdomnym zabraniają go sobie zabierać. A drzewko i doniczka to już i tak inna bajka.
  • Odpowiedz
@NAGI: Poproś kierownika/zastępce działu, i podpytaj czy da radę kupić nieco taniej. Nie wiem jaką mają w Krakowie politykę w Castoramie, ale nie powinno być problemu jeśli chcesz kupić 1-2 sztuki.
  • Odpowiedz
@NAGI: ale co źle zrozumiałem? Napisałeś, że się zbulwersowałeś bo nie mogłeś wziąć towaru który poszedł w straty. A gdyby Ci pozwolili to właśnie ten przepis byłby złamany.
A jeżeli odpiszą na straty taki wózek i go nie poddadzą utylizacji to również przepis złamią.
A to, że przepis jest jaki jest... idź pogadaj z zarządem tej firmy. I, że też dziwisz się takim absurdom... od wczoraj chodzisz po tej ziemi
  • Odpowiedz
@KiKiEngine: nigdzie nie napisałem, że namawiałem gościa, żeby mi to oddał, tylko dowiedziałem się, że to #!$%@?ą i nie przewiduje się, by to komuś nawet z rabatem sprzedawać. I nie wózek, tylko roślinki, no ale skoro oboje wiemy, że świat absurdami stoi, tylko Ty to tak bezrefleksyjnie przyjmujesz, to idź przed siebie mając w głowie "taka polityka firmy" godząc się na coraz głupsze wymysły wokół.
  • Odpowiedz