Wpis z mikrobloga

Kiedy 3 lata temu zaczynałem studia nie miałem jeszcze prawdziwego facebooka, tylko fake konto na zmyślone imię i nazwisko. Dołączyłem do grupki studenckiej naszego roku i kierunku, potem jakoś się złożyło że założyłem prawdziwe konto i od tej pory z niego korzystałem. Dzisiaj zalogowałem się na stare fake konto i co się okazuje? Ci #!$%@? i oszuści zalożyli wspólną konwersację i grupkę ze spotkaniami, imprezami na którą dodali WSZYSTKICH ludzi z oficjalnej grupy OPRÓCZ mojego prawdziwego konta. Dodali nawet to fake konto bez profilowego tylko nie mnie... Co tydzień organizowali jakieś spotkania, imprezy, wymieniali się materiałami, na konwersacji wielokrotnie toczyli ze mnie bekę (jak były takie sytuacje że zajęcia zostały odwołane a ja jako jedyny nie zostałem przez nich poinformowany i #!$%@?łem pół miasta na uczelnię to śmiali się że żyję w innym świecie). Ja #!$%@?ę aż mną telepie... Teraz pytanie co powinienem z tym zrobić, ja tego tak nie zostawię... niedługo mają imprezę z okazji zakończenia studiów, powinienem #!$%@?ć coś grubego?
#przegryw ##!$%@? #stulejacontent ##!$%@? #studia #studbaza ##!$%@?
ANDER2018REIVIK - Kiedy 3 lata temu zaczynałem studia nie miałem jeszcze prawdziwego ...

źródło: comment_rUVhnXuVBpfmmpXVcPCAHZAg3DzahVIK.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@ANDER2018REIVIK: na chłodno, wchodzisz tam, częstujesz się piwkiem, potem mówisz że chcesz zabrać głos, dziękujesz im za współpracę, że Cię na bieżąco informowali, i że wiesz o wszystkim, a potem odchodzisz w stronę zachodzącego słońca

  • Odpowiedz
@ANDER2018REIVIK

bo jestem #!$%@? społecznie,

To czego ty oczekujesz? xD Bawi mnie to, że ludzie mają problem z tym, że ktoś ich nieakceptuje jak są introwertykami i aspołeczni. A swoje żale wylewaja na forach. Sam sobie na to zasłużyłeś.
  • Odpowiedz