Wpis z mikrobloga

Mała, tchórzliwa zielonka @Aedemkun dała mnie na #czarnolisto, żebym nie mógł wytknąć jej durnych manipulacji, więc zrobię to tutaj.
Dotyczy komentarza:
https://www.wykop.pl/wpis/32953431/#comment-116537821

Niedziela wolna od handlu

@Aedemkun: Walcz dalej z chochołem.
Ze wszystkich "katoli", których znam, tylko 2 osoby popierają ten zakaz. Ja sam wielokrotnie go krytykowałem, także na wykopie.

krzyże w szkołach i urzędach

Jestem za dowolnością w tej kwestii typu głosowanie urzędników/nauczycieli/uczniów. Kolejny chochoł.

możliwość podpisania deklaracji sumienia przez lekarzy

Bzdura, bo jak ktoś zostawał ginekologiem, to musiał się liczyć z tym, że może będzie dokonywał aborcji, celem uratowania życia matki. Kolejny chochoł.

zaostrzenie przepisów aborcyjnych

Jakie zaostrzenie? Stara, kompromisowa ustawa nadal obowiązuje, a ty powtarzasz debilizmy zasłyszane od innych, bo nawet w Polsce nie mieszkasz.

wspieranie finansowo kościoła przez państwo

Nawet "ultra-katol" Grzegorz Braun jest temu przeciwny, Popierają to tylko leniwi księża/biskupi, którzy nic nie robią dla wiernych, więc w przypadku dowolności "podatku na kościół" zostaliby z niczym. Kolejny chochoł.

posługi kapłańskie przy otwieraniu autostrad, ratuszy oraz innych obiektów użytku publicznego.

Bzdurka, mająca (w mniemaniu polityków) przysporzyć im wyborców. Wierzący faktycznie mają to w nosie.

Czyli zobacz jak sobie sztucznie wytworzyłaś "obraz wroga" i teraz dzielnie z nim walczysz, choć nie ma on poparcia w faktycznych osobach, które oskarżasz, a już z pewnością nie pokazuje "większości katoli".

Ja nie manipuluję. Ateizm to nie religia.

@Aedemkun: Ateizm w tak bojującej, emocjonalnej formie, jak u ciebie to Z PEWNOŚCIĄ RELIGIA.
Nie różnisz się niczym w zacietrzewieniu od imamów lub moherowych obrończyń Rydzyka.

Były już kraje, w których twój poziom żółci wobec wierzących zostawał "państwową religią". Choćby ZSRR. Chcesz mi wmówić, że w ZSRR nie panował obowiązek bycia ateistą? Że nie kpiono z wierzących i nie wysyłano ich do gułagów za to, że wiary bronili?
To właśnie tak wygląda świat ateistycznych bojowników o niewiarę, a ty jesteś tak zaślepiona, że w tamtych czasach mogłabyś zrobić karierę.

#bekazateistow #urojeniaateuszy #wiara #katolicyzm
M.....a - Mała, tchórzliwa zielonka @Aedemkun dała mnie na #czarnolisto, żebym nie mó...

źródło: comment_nburMX5C4nkbEGi2sjvjbfZL9Ki1HEzk.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania: Nie wiem co Cię tak ubodło. Ale @Aedemkun ma racje. Wszystkie sprawy które wymieniła świadczą o przywiązaniu polityki do religii i jej wykorzystaniu również z korzyścią dla kościoła. Taką samą krytykę możesz usłyszeć nie tylko od ateisty ale także od agnostyka.
  • Odpowiedz
Nie wiem co Cię tak ubodło. Ale @Aedemkun ma racje. Wszystkie sprawy które wymieniła świadczą o przywiązaniu polityki do religii i jej wykorzystaniu również z korzyścią dla kościoła.


@PawPL: Nic mnie nie ubodło, poza zabraniem mi możliwości odpowiedzenia na durne zarzuty.

Jeśli przeczytałeś mój wpis, to widzisz, że nie każdy "katol" lubi jak KRK macza palce w politykę, a do takiego obrazu sprowadzają nas ateusze, którzy twierdzą, że "wierzący to wróg",
  • Odpowiedz
@PawPL: I zanim zaczniesz ją chwalić... To jest osoba, która pochwala posty typu "katoli #!$%@?ć prądem" oraz broni Hubertosika, który przestraszonej dziewczynie w ciąży, proszącej o modlitwę (we wpisie elegancko otagowanym #mirkomodlitwa a nie żaden #ateizm), bo jej dziecko jest zagrożone, pisze "boga nie ma" https://www.wykop.pl/wpis/31713125/#comment-112389789

To jest ten "niereligijny ateizm"? XD
Przecież to jest wręcz typowe podejście fanatyka religijnego.
  • Odpowiedz
To teraz Cię nie rozumiem. Skoro się zgadzasz z tym że symbioza kościoła z politykami powoduje dodatkowe opodatkowanie wszystkich to dlaczego się czepiasz osoby która o napisała o tym że się jej to nie podoba. I to że jednemu czy drugiemu członkowi kościoła to się nie podoba nie zmienia fakt że kościół na tym korzysta i nie chce tego zmieniać.
  • Odpowiedz
Skoro się zgadzasz z tym że symbioza kościoła z politykami powoduje dodatkowe opodatkowanie wszystkich to dlaczego się czepiasz osoby która o napisała o tym że się jej to nie podoba.


@PawPL: Ona opisuje to tak, jakby KAŻDY KATOL TO WRÓG LAICKOŚCI PAŃSTWA.

Są szkodliwi dla społeczeństwa, tak samo jak Świadkowie Jehowy

oraz, jak sama napisała:

bo wroga należy zwalczać

Do tego perfidnie manipuluje stwierdzeniami jakoby Czesi zbudowali swoje społeczeństwo w oparciu
  • Odpowiedz
A sama Aedemkun siedzi cichutko i tylko plusuje, bo widzi, że wyszła na tchórza, który jest mocny na swoich zasadach. Brak odwagi, by się wypowiedzieć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Za zakazem aborcji NA ŻYCZENIE i nie popieramy nazywania związku homoseksualnego "małżeństwem". Nawet nie masz pojęcia jak wielu katolików chciałoby sensownej ustawy o związkach partnerskich, ale LGBT musi do tego wcisnąć nazwę "małżeństwo" oraz adopcję dzieci.


@MagnaPomerania: Jesteś przeciwny adopcji dzieci przez pary homoseksualne? Ile dzieci sam adoptowałeś?
  • Odpowiedz
Jesteś przeciwny adopcji dzieci przez pary homoseksualne? Ile dzieci sam adoptowałeś?


@jotl: Jestem też przeciwny byciu w związku homoseksualnym. Chcesz mnie spytać ile #!$%@?ów miałem w dupie? Albo ile meczy w Lidze Mistrzów rozegrałem, że krytykuję Lewandowskiego? Boże, co za dziecinada... xD


Badania na temat psychiki dzieci, które wychowują się wśród homoseksualnych "rodziców" nie są jednoznaczne, dlatego nie wolno robić sobie z tych dzieciaczków eksperymentu społecznego w imię "tolerancji".

A dodatkowo,
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania czyli przyznałeś mi rację co do kościoła.

Badania na temat psychiki dzieci, które wychowują się wśród homoseksualnych "rodziców" nie są jednoznaczne, dlatego nie wolno robić sobie z tych dzieciaczków eksperymentu społecznego w imię "tolerancji".


Są jednoznaczne, nie ma co do tego przeciwskazań by osoby homoseksualne adoptowały dzieci
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania: Nie wołaj mnie już tutaj, bo szkoda mi czasu na tę dziecinadę. Już sam fakt, że chciałeś zaprzeczyć temu, że Polska młodzież się laicyzuje dało mi powód by nie prowadzić dalej tej jałowej dyskusji
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania: Z zakazem adopcji przez pederastów jest słuszny ale z innego powodu. Otóż celem pożądania pederasty jest młody chłopak 12-13. Jeśli chłopiec dojrzeje wtedy już jest nieatrakcyjny. Jeśli dopuścić do adopcji to okazało się że homoseksualiści adaptują głównie młodych chłopców (to zresztą stwierdzono w bardziej postępowych krajach) i chłopcy Ci są wykorzystywani i także stają się homoseksualistami. Ludzkość wiedziała to w czasach antycznych szkoda że o tym zapomina.
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania: Mała tchórzliwa zielonka mnie również zczarnolistowała, a miałew wtedy dyskusję z innym ateistą, więc wklejam ją tutaj:

@VodkaDestroyer:

Ja robię dokładnie to samo co kościół. Probuję swoją politykę wśród wyborców.

No nie do końca, bo moja odpowiedź tyczy się tego, że ty napisałeś, że kościół katolicki wpływa na politykę. Jeżeli teraz piszesz to, co zacytowane na górze, to znaczy, że wbijasz sam sobie(bo kościołowi za to wbijasz)?

Sprawia mi
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania: Mój też usunęła. A napisałem tylko aby się nie zdziwiła bo młodzi też odchodzą od ideałów regresywnej lewicy nie tylko kościoła. Więc szykuje się pokolenie prawicowych ateistów.

@Aedemkun to jest pewnie multikonto jakiegoś wojownika KOD.
  • Odpowiedz
@OS7RY: Co więcej, zerknij w tamten wpis - ona się chwali tym, że:

Katole trochę poszczekały, ale nie udało im się mnie zagiąć


XDDDD

No tak, zablokuj ludzi, którzy się z tobą nie zgadzają, a potem ciesz się, że ci nie odpisują, uznając to za wygraną dyskusję.


Wcale to nie przypomina tow. Stalina, który najpierw siłą uciszał przeciwników politycznych, a potem cieszył się, że "cały naród go popiera". Widocznie sowiecki, bojowy
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania: To jest jakaś #!$%@? sekta gimboateisow. Sam jestem ateista i znam wielu innych których #!$%@? taka postawa.

On sobie nie zdaje sprawy jak wielu ateistów ma w dupie takie problemy i nie jest regresywnymi lewakami. Oraz jak wielu uznaje za idiotyzm i skrajna ignorancję w zaprzeczaniu wpływu chrześcijaństwa na kulturę europejska.
  • Odpowiedz