Wpis z mikrobloga

#bankomat #euronet #mbank

Może ktoś wie (a może szpesjalisty od @mBank wiedzo) jaki jest w Euronecie limit pojedynczego wyciągu kasy. Kiedyś po 3tys. i 4tys. wyciągałem. Potem mi się trafiały takie po 1000zł i więcej za jednym zamachem nie szło wyciagnąć. Coś się zmieniło i można wyciągnąć 10tys. jednorazowo? Albo 20?

Bo dodzwonić się do linii informacyjnej Euronetu to jakaś porażka. Od 14 min i 20s "Wszystkie linie są aktualnie zajęte. Proszę czekać na połączenie z konsultantem". I tak czekam od tych zasranych14min i 40s. Masakr!
  • 7
@l-_-l
A nie powiedzą mi w @mBank "Ło panie! 20tys.? Toż to trza się tydzień wcześniej było łumawiać!". Gdzie mi tam mbanku szukać. Ja chcieć szybko i bez kombinowania (chociaż np. 20x wsadzać kartę i wstukiwać pin to sporo kombinowania jednak). Stąd moje pytanie.
@worm_nimda, limit jednorazowej wypłaty w bankomatach Euronetu uzależniony jest od typu bankomatu. Może wynosić 3900 zł (w bankomatach wyprodukowanych przez NCR), 2900 zł (IBM/Diebold)  lub do 40 banknotów (Wincor). Logo producenta bankomatu umieszczone jest na bankomacie na jego ekranie :)
To jeszcze pytanko o limit jednorazowej wypłaty z placówki. Jest taki? A jak tak, to jaki? Chodzi mi o wejście "z ulicy", bez umawiania się dzień czy tydzień wcześniej.


@ZespolmBanku Dowiedziałem się na mczacie, że 20tys. w placówce to z marszu można wyciągnąć. Jak więcej to trza się umawiać. Albo wyciągnąć 20tys. z placówki, a resztę bankomatami jak ma być "na już".