Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie uwage i jest o kobiecie chorej na pląsawice hungingtona(czy jak to tak sie pisze). Kobieta miala chora matkę, ma chorego brata, sama jest chora. I c--j k---a trzeba sobie jebnąć dziecko. Ja p------e co ludzie mają we łbach żeby tak narażać swoje dzoeci na nieuleczalne choroby genetyczne.
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RatKing: samolubność, wiedziała że może być chora, zrobiła badania i nie odebrała, naraziła dziecka na bycie chorym ze względu na to że chciala mieć dziecko. ot co. jak za 30 lat jej syn zapadnie na chorobę to znowu się telewizja w----e i będzie powtórka z rozrywki. bo mam dziecko! chce żyć! każdy chce żyć ale niektórzy wiedzą że umrą.
  • Odpowiedz
@Notabene: Nie możesz wiedzieć, co o tym myśli jej dziecko, więc przypadek samolubności nie zachodzi. Założyłeś, że życie z chorobą jest nic nie warte, pięknie, coś jeszcze ciekawego wymyślisz?
  • Odpowiedz
@Bemiko chciałem wkleić zdjęcie pewnej muzułmańskiej rodziny, która ma chyba z 10 synów i wszyscy to warzywa... A może następnym razem się uda!

Nie udało mi się znaleźć tego zdjęcia, ale po wpisaniu "disabled family" w Google wyskoczyła ma innych wyników. Porażające jest to jak p---------e samolubni są ludzie.

https://www.google.pl/search?biw=360&bih=343&tbm=isch&sa=1&ei=EWMtW-GGDJDasAe7gKW4AQ&q=+disabled+family&oq=+disabled+family&gs_l=mobile-gws-wiz-img.12..0i19l2j0i8i30i19l3.99804.100032..100975...0....139.628.4j2......0....1.6EbY1MitoX4%3D
  • Odpowiedz