Wpis z mikrobloga

#zycieseksualnemirkow #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu #ankieta dodaję jeszcze raz bo wczoraj nie przemyślałem i dodałem późno w nocy więc był słaby odzyew: Już w ten weekend premiera nowej ankiety odnośnie życia seksualnego na wykopie i mirko. Jednak nie chciałbym, żeby ten tag ograniczał się tylko do tej ankiety. Dlatego, jeśli ktoś chciałby się ANONIMOWO podzielić jakąś swoją fantazją seksualną, bądź realną sytuacją związaną z seksem, będę bardzo szczęśliwy, jeśli zechciałbyś wysłać email z opisem tej fantazji, bądź sytuacji na zycie.seksualne.mirkow@gmail.com. UWAGA #rozdajo - z pośród ludzi którzy wyślą maila na podany adres z opisem swojej fantazji seksualnej, bądź PW bezpośrednio do mnie, wylosuję sluchawki douszne BASS HEAD marki PIONEER - czas macie do niedzieli do godziny 20.00, wysyłka na mój koszt. Pamiętajcie - jeśli chodzi o seks, nie ma czegoś takieg jak głupie pytania, bądź zbyt #!$%@? fantazje xD w rozdajo udział biorą wszycy - nawet patostrimy i zielonki - o ile wyslą maila lub wiadomość. Najciekawsze wiadomosci będą anonimowo publikowane na tagu
  • 6