Wpis z mikrobloga

@xfin: super... tylko ja osobiście uważam, że to są jego prywatne sprawy, a dzielenie się takimi rzeczami jest dla mnie takie same, jak laski publikujące "siurusia" swoich pociech.
są sprawy, które powinien zatrzymać dla siebie, a nie dzielić się nimi ze światem.
@Shatter: ale wiesz ze ten mlody prawie na pewno juz regularnie uprawia seks i na nic nie bedzie czekal? :D

To co opisujesz i proponujesz to naglupsze co mozna zrobic; dzieciak bedzie Cie po prostu oklamywal. Przerabialem to ponad 20 lat temu ze swoimi rodzicami, szczegolnie ojcem, ktory jest konserwatysta. Zadnymi zakazami nie powstrzymasz ludzi majacych ochote na seks i mogacych miec stosunek przed tymze seksem.

Wsrod ludzi inteligentnych "zniszczenie zycia"
@Shatter: ale 14 lat to jest bardzo odpowiedni wiek. Ludzie sa juz dojrzali plciowo i interesuja sie "plcia przeciwna".
Takze kazdy normalny, ktory ma mozliwosci, sie "bzika".

Sero miales atrkacyjna(dla Ciebie dziewczyne) i nie uprawialiscie seksu? :D
Nie potrafie sobie tego nawet wyobrazic, choc mam bardzo bujna wyobraznie.

Nikt nie chce nikogo zabijac. Po prostu zdazaja sie wpadki, takze w mlodym wieku. Nie ma wowczas innego sensownego rozwiazania niz aborcja.
@Shatter: pisalem o dojrzalosci plciowej.

Jesli jej wowczas jeszcze nie osiagnales, choc to bardzo malo prawdopodobne, to i nie interesowales sie dziewczynami. Wtedy nie miales sie przed czym wstrzymywac.
@Shatter: "jest glupie" - niesamowicie glupi argument :D
Jest rownie "madre" jak w kazdym innym wieku.

Jest normalne - ludzie do tego daza od dojrzalosci plciowej. Jedni znajduja partnerke/partnera wczesniej inni pozniej.
@Shatter: ale to co o seksie nastolatkow sadzisz niczego w tym ich seksie nie zmienia ;)
Ja tez nie pisalem wczesniej o pogladach tylko realiach. Ani Twoje ani moje poglady nie maja wplywu na to, ze nastolatki jak tylko maja mozliwosc to beda sie "bzikac".

Mam wrazenie ze ty z kolei sciemniales z jakims "wstrzymywaniem sie", a po prostu nie miales wowczas dziewczyny :P

Co do tego czy to dzieci, to