Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wysyłanie smsa, wiadomości na komunikatorze zaraz po wstaniu do swojej partnerki\partnera o treści "Dzień dobry :*" czy co tam jeszcze to normalka, czy raczej kompletna żenada? Jeśli okej to po jakim czasie znajomości takie wiadomości powinny się zacząć pojawiać?

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli robi to ktoś, na kim mi zależy to jest mi miło. niestety zwykle robią to faceci, którzy mi się kompletnie nie podobają i wtedy mnie #!$%@?, że są namolni :P
ja osobiście tego nie robię, bo po co komuś dupę zawracać codziennie przywitaniem. jak mam ochotę pogadać to rozmawiam, a nie tylko po to, żeby się przywitać.
@AnonimoweMirkoWyznania: @AnonimoweMirkoWyznania: Jakies 8 lat temu (jak nie więcej) każdy dzień zaczynał się SMS’em na dzień dobry i kończył SMS’em na dobranoc. Jest to mega miłe i przyjemne, że ktoś myśli od Tobie zaraz po obudzeniu i tuż przed zaśnięciem. Sama nie wiem czy przez kolejne lata był to przymus czy chęć poczucia się kochanym i potrzebnym. Jednak tradycja przetrwała. Aktualnie 3 lata mieszkamy razem, a od tygodnia jesteśmy małżeństwem.