Wpis z mikrobloga

Czy są tutaj jacyś holderzy Quantstamp? Zaciekawiony dlaczego w moim pf codziennie QPS jest na czerwono wszedłem na ichneijszy reddit i twitter, a tam GÓWNOBURZA.

Okazuje się, że team robił audyty za FIAT/ETH/BTC z wykluczeniem używania tokenów qsp - co w praktyce oznacza, że są one bezużyteczne! Oczywiście duża część pisze, że to FUD, bo chodzi o manualny audyt, a w przyszłości mają być z automatu i wtedy tokeny będą przydatne, ale... Tak samo jak w przypadku PRL odradzam zakup QPS (nie jest to porada inwestycyjna).

Straciłem już całkiem szacunek do krypto. Podjerzewam, że 4 kolejne projekty, które holduje skończą tak samo - jedno wielkie gówno. Mimo wszystko uważam, że inwestycja w BTC może dać zbyt mały zysk w stosunku do ryzyka i jeśli będę jeszcze coś wrzucał w krypto (a miałem przygotowane cebuliony, jednak po tym policzku od qsp się wstrzymam) to celuje już tylko w gówna o mega niskim MC. Poczym sprzedaję po x5, x10 (albo idę na zero, bo inwestuję mało).

Smutne, bo uważałem, że QSP może być takim "antywirusem" świata krypto, ale jak zwykle team nie jest wstanie sprostać własnym oczekiwaniom.

#kryptowaluty #quantsamp #qsp
  • 3
@PinkyPen: niestety to jest właśnie ryzyko ICO, twórcy mają $ przed startem projektu i to jest największy problem, nawet locki gówno dają, bo przecież i tak nadejdzie ten czas kiedy będą mogli sobie zebrane środki wziąć.