Wpis z mikrobloga

  • 1
Smutne jest że niektórzy akceptują swoją reprezentację tylko, gdy jej dobrze idzie. A jak noga się powinie, to lecą niewyszukane obelgi.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
byli piłkarze i eksperci też twierdzili że grali #!$%@?, więc nie wiem o co biega xD


@MarianKolasa: o to, że nie może Ci się nie podobać gra naszej reprezentacji, bo jesteś wtedy Janusz kanapowy xD Musisz im kibicować obojętnie co by się nie działo, wspierać i popierać każdą decyzję, wiedzieć ile par butów ma Krycha itd.
  • Odpowiedz
Smutne jest że niektórzy akceptują swoją reprezentację tylko, gdy jej dobrze idzie. A jak noga się powinie, to lecą niewyszukane obelgi.


@DigitalGirl a co, reprezentacja to przedszkole czy co, że powinniśmy mówić że "następnym razem będzie lepiej"? To są dorośli faceci reprezentujący kraj.
  • Odpowiedz
@DigitalGirl Obelgi są bo każdemu zależy na ich sukcesie. Oglądałaś dzisiaj Maroko albo Iran? Gdyby tak grali nasi i przegrali to wszyscy by im pokłony bili, to nie jest tak że dostaje im się za nic, zagrali fatalnie i emocjonalne reakcje wobec tego występu są całkowicie uzasadnione
  • Odpowiedz
@DigitalGirl: WIĘCEJ GURWA TEGO CI DUŻĄ LITERĄ, WIĘCEEEJJJJ!!! NO, DAWAĆ!!
No, jak można w zdaniu (...) że Ci wszyscy Janusze (...) napisać ci dużą literą? No niech mi ktoś powie, jak można wpaść na taki pomysł!? Takim ludziom to łeb jest chyba tylko po to, żeby im się deszcz nie lał do szyi.
  • Odpowiedz
@DigitalGirl: O #!$%@?, ale zgniłem z tego. Widziałem to już na fejsie. Najśmieszniejsze jest to, że wstawił to jakiś tam coach, a właściwie coachka XD Której praca przecież polega na tym, że na niczym się nie zna, a mówi wszystkim jak mają żyć i jak co robić XD
  • Odpowiedz