Wpis z mikrobloga

Ostatnio się zastanawiałem jak pozbyć się frustracji, złości, podbić sobie samo ocenę i wpadł mi do głowy pomysł, że może by tak zostać strażnikiem miejskim, ile zarabia się w straży miejskiej? jakie godziny pracy? Jakieś testy są jak do policji? Kurde samo szukanie źle zaparkowanych samochodów to była by świetna zabawa XD

#praca #pracbaza #kiciochpyta #strazmiejska
  • 9
@fiszifiszi: Tak w skrócie, musisz miec ukonczone 21 lat, obywatelstwo polskie, uregulowany stosunek do sluzby wojskowej, wykształcenie srednie i nie mozesz byc karany. A co do zarobkow, to sa widełki na poczatek miedzy 2000 do 3000 zl brutto.
zastanawiałem jak pozbyć się frustracji, złości, podbić sobie samo ocenę


@fiszifiszi: tam się nie pozbędziesz powyższych, ale jeszcze ci się pogorszy stan.. będzie ciebie #!$%@?ć komendant, kierownik, ludzie na ulicy a ty gówno będziesz mógł zrobić, serio to nie jest praca dla wrażliwych typów..

jakie godziny pracy?


@fiszifiszi: zależy od jednostki - małe to jedna-dwie zmiany, większa, lub duże miasto - ruch ciągły włącznie z sobotami, niedzielami i świętami.. za
@fiszifiszi: W każdym mieście (gminie) straże są inne. Inne też są zarobki i zakres wykonywanych czynności. W moim mieście ciężej dostać się do straży niż do policji choć zarabiają 1000zł mniej, ale robią więcej. W innych będizesz miał może 2500 na start i będziesz tylko targał blokady, a w innym za 1500zł będziesz napierdzielał się z psycholami, patologią i ćpunami na mieście