Wpis z mikrobloga

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #s----------e
Pod jednym z moich wpisów kilka dni temu pojawił się taki oto komentarz. Wynika z niego, że normiki czasami aż muszą odganiać się od kobiet chcących uprawiać z nimi s--s, podczas gdy większość przegrywów pozostanie prawiczkami do końca życia, pomimo usilnych starań i wydawania kupy pieniędzy na randki i drogie ubrania. Niech ktoś mi teraz powie, że redystrybucja seksu nie jest potrzebna...( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wołam @stara_raszpla
A.....o - #przegryw #stulejacontent #tfwnogf #s----------e
Pod jednym z moich wpisów...

źródło: comment_Y1ZqzsrR50aD7nQyKg5RR0HEekTPknsn.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Charyzam, charyzma, charyzma... po hoy ja ładowałem wszystkie staty w inteligencję i wiedzę xD


@ArekW: okupujesz tag #przegryw na wypoku, więc coś mało ci tych punktów wylosowało, skoro po władowaniu wszystkiego w inteligencję dalej siedzisz z przegrywami.
  • Odpowiedz
da się wielu rzeczy nauczyć. No klasy nie kupisz. Pajac w dobrych butach to nadal pajac.

@absztyfikantka: Przypomnij sobie nieporadność 12, 15 nastoletnich facetów, którzy jeszcze nie wiedzą jak powinni działać. Jesteś pewna, że ktokolwiek chce oglądać takie podchody pod siebie? Na zyskiwanie niektórych umiejętności społecznych jest przeznaczony pewien okres w życiu. Później jest to trudne do uzyskania ze wzgledu na dezaprobatę ze strony społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@Polkopsky skoro mowisz ze rodzice mogli Cie nie tworzyć, to nie dziw sie nam kobietom ze nie chcemy tworzyc dzieci z Toba i ryzykowac tym ze beda zyly w takim samym smutnym przegrywie, które moga po Tobie odziedziczyc.
  • Odpowiedz
@Polkopsky ok a jak z czyms sie nie da nic zrobić to jeszcze mozna to zaakceptować i nauczyc sie z tym zyc. Moze musiałbyś np znalezc laske ktora jest w takiej samej sytuacji? Nie tylko piekni i mlodzi maja szanse na szczęście
  • Odpowiedz
@Anoncio: Nie wiem jak innym, ale mi po pierwszym razie potrzeba odbycia stosunku przesunęła się parę oczek wyżej w piramidzie maslova. Po prostu jak już to osiągniesz, to tak na serio skupiasz się na innych rzeczach. Wiadomo, fajnie jest sobie poruchać ale nie na tym świat stoi.
  • Odpowiedz