Wpis z mikrobloga

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #s----------e
Pod jednym z moich wpisów kilka dni temu pojawił się taki oto komentarz. Wynika z niego, że normiki czasami aż muszą odganiać się od kobiet chcących uprawiać z nimi s--s, podczas gdy większość przegrywów pozostanie prawiczkami do końca życia, pomimo usilnych starań i wydawania kupy pieniędzy na randki i drogie ubrania. Niech ktoś mi teraz powie, że redystrybucja seksu nie jest potrzebna...( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wołam @stara_raszpla
A.....o - #przegryw #stulejacontent #tfwnogf #s----------e
Pod jednym z moich wpisów...

źródło: comment_Y1ZqzsrR50aD7nQyKg5RR0HEekTPknsn.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@danielolbrychski: dziękuję, szczerze mówiąc to się powodzi, tylko oprócz strefy damsko-meskiej ale ogólnie jestem zadowolony
@Manymouse: Ale tak czysto teoretycznie, to ta osoba nie wie przecież o tych jego negatywnych cechach tylko pierwsze co, to widzi jak wygląda. Powiedz mi więc jak ma znać jakiekolwiek jego cechy kiedy nawet nie daje się temu komuś szansy poznania bo jest brzydki ( ͡º ͜ʖ͡º)?
  • Odpowiedz
@mastopiron wysokość zaplaconych podatków, a bycie przegrywem lub wygrywem to 2 rozne rzeczy :). No to pomysl jakim wygrywem jest moj maz, mlodsza 7 lat zona zaraz 2 zdrowych fajnych synow, placi male podatki a ja mu właśnie robie ciasto, tak koncza wygrywy :D
  • Odpowiedz
@czelabinka:
przegryw zakłada własną firmę/ pracuje i płaci podatki. Normik robi za minimalną, jego różowa nie pracuje i dostaje zasiłki od państwa. I kto tutaj więcej płaci? Nie porównuj wymyślonej rodziny do której zalicza się 0.1% społeczeństwa do samotnych mężczyzn, których jest ponad 30% w samej Polsce i ponad 60% w Japonii.
  • Odpowiedz
@TestoDepot ja mysle ze raczej to przegryw który siedzi w ich glowie ich blokuje. Sa mężczyźni sredni, ale za pomoca swojego zaparcia zdobywaja kobiety: ida na silownie, edukuja sie i dzieki temu wiecej zarabiaja, maja kase na dbanie o siebie i ewentualne operacje i zaczynaja sie podobac kobietom. To przegryw pogodzi sie z tym, ze jest brzydki a wygryw zacznie cos z tym robic :)
  • Odpowiedz
@TestoDepot. Osobiście nie wiem, bo nie potrafię sobie wyobrazić zeby kogos porzadac z rozsadku. Ale z biologicznego punktu widzenia i wykopkowego jest wygrywem bo zaruchal ;) w moich oczach mezczyzna ktory mimo niedociagniec fizycznych, potrafi ogarnac siebie na tyle ze jest atrakcyjny, jest podwójnym wygrywem :)
  • Odpowiedz