Wpis z mikrobloga

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #s----------e
Pod jednym z moich wpisów kilka dni temu pojawił się taki oto komentarz. Wynika z niego, że normiki czasami aż muszą odganiać się od kobiet chcących uprawiać z nimi s--s, podczas gdy większość przegrywów pozostanie prawiczkami do końca życia, pomimo usilnych starań i wydawania kupy pieniędzy na randki i drogie ubrania. Niech ktoś mi teraz powie, że redystrybucja seksu nie jest potrzebna...( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wołam @stara_raszpla
A.....o - #przegryw #stulejacontent #tfwnogf #s----------e
Pod jednym z moich wpisów...

źródło: comment_Y1ZqzsrR50aD7nQyKg5RR0HEekTPknsn.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czelabinka: dokładnie. Tyle, że przegrywy są na samym dnie tej hierarchii, a co za tym idzie nie mają poprostu szans na dostanie różowego paska od życia. Dlatego uważam,że socjalizm stulejarny to jedyne wyjście, by zaprowadzić sprawiedliwość społeczną
  • Odpowiedz
@Polkopsky @przegryw90 jestescie powierzchowni i takimi zostaniecie. Wlasnie dlatego nie ruchacie. Nie mam zamiaru sie tlumaczyc bo nie przyszlam tu robic personalnych wywodow, sorry. Nie wierzycie to juz wasz problem. Nie mam zamiaru na mirko opisywac z kim spalam i dlaczego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Anoncio tak po prawdzie to wystarczyloby zeby nie nadskakiwali jak p------i. Czasami gosc jest fajny, wzglednie przystojny ale od samego poczatku zaklada, ze jest na przegranej pozycji i to wlasnie ucina mu glowe. Nadskakiwanie, placenie, wymyslanie kola na nowo etc. To nie tak ma dzialac. Sami kobiety rozbestwiacie a potem placzecie ze d--a was boli. Do tego trzeba normalnie podchodzic i razem sie cieszyc z rzeczy. Miec wspolne zajawki, tematy i
  • Odpowiedz
@Anoncio: Mają mają, tylko często nie wiedzą co z takim różowym począć, jak go karmić, dbać o sierść i kiedy wyprowadzać na spacer. I różowy ucieka z krzykiem, gdy tylko się dowie w jakie wdepnął g.

Trafi się czasem ślepej kurzej ziarno, ale na poważnie przegryw nie potrafi dać nawet poczucia bezpieczeństwa i być podporą sobie, co dopiero mówić o wspieraniu różowego.

Ponadto wystarcza wprawić się w stan manii przy
  • Odpowiedz
@Anoncio: zależy co uważasz za normiki :) facet to nie maszyna do ruchania. Chyba że ty potrafisz kilka razy dziennie b----c się po kilka godzin :D mówiąc o seksie nie mówię o czymś co trwa 5 minut :D
  • Odpowiedz