Wpis z mikrobloga

Jako iż wczoraj obiecałem @xaro pokazanie pierwszych zarysów strony którą dość ciepło przyjęliście to nie chciałbym rzucać słów na wiatr jednak za dużo na niej nie ma ponieważ dzisiaj bardziej skupiałem się na backendzie i pobieraniu np. danych z patronite ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(Upierdliwe cholerstwo bo nie ma API i trzeba z HTML'a wyciągać ( ͡° ʖ̯ ͡°))

Strona standardowy material design w dwóch wersjach kolorystycznych jasna i ciemna na ss widać ciemną jakby ktoś nie zauważył ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na stronie na sam początek planuje by pojawiły się zakładki takie jak:

"Zarzuty" - Wszystkie zarzuty jakie wykop ma do szafy
"Status Stron" - Status stron Pana Marcina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"Postacie" - Osoby jakie przewinęły się przez vlogi i co o nich wiadomo
"Statystyki" - Statystyki takie jak liczba subów, patronów, ile miesięcznie na patronite itp. aktualizowane po każdym odcinku
"Biznesy Szafy" - Spis biznesów o jakich wiemy typu strony dla dorosłych, hosting, serwis wózków itp.
"Galeria Z Dystansem" - Chyba nie muszę nic dodawać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście strona nie ma większego sensu więc jak masz to zamiar napisać w komentarzu to już to wiem ale uszanuj to że to ja tracę pieniądze i czas i ty nie trać swojego na pisanie bezsensownych komentarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli ktoś ma pytania lub własne pomysły możecie pisać śmiało ( )

(Ten komunikat na środku ekranu to jednorazowy komunikat przy pierwszym wejściu ( ͡~ ͜ʖ ͡°))
(Tak wiem nikt z nas nie ma 18 lat ale spokojnie tego nikt nie sprawdza więc wiecie na przypale albo wcale ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°))
(Linki zamazane bo jeszcze nie wykupiłem domeny a nie chciałbym jej stracić ( ͡° ͜ʖ ͡°))

#mocnyvlog #kieleckialfons #kieleckiulaniec #szafa #komoda
Raspajpi - Jako iż wczoraj obiecałem @xaro pokazanie pierwszych zarysów strony którą ...

źródło: comment_cNbDnZlGRilskABZVtsK8ZH1TL4AGtkE.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Raspajpi: ale ty tak serio? Lubisz tak sie ludziom z buciorami w zycie pakowac? Tylko mam nadzieje, ze do kazdego info podasz zrodlo :) a no i podpiszesz sie swoim imieniem i nazwiskiem skoro komus w zyciu grzebiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Raspajpi: rycerzem komodusa chcial bym sie nazwac ale z jego vlogow najbardziej lubie Przemyslawa, Mariana i Marysie ( ͡° ͜ʖ ͡°), uwazam ze na nastepny wypad na ukraine juz szafy nie zabiora (bylo widac, ze ich w-----a) sam przez was mam niesmak ogladajac jego filmy po tej burzy ale nie rozumiem dlaczego komoda mialby sie spowiadac ludziom ze swoich prywatnych spraw czy tam nawet hostowania jakis
  • Odpowiedz
@komodus91: On jest osobą publiczną więc powinien się liczyć z czymś takim ja to traktuje to tak jak napisali koledzy wyżej projekt wiki który mogę dodać sobie do portfolio co do przedstawiania się jak gubernator się ze mną skontaktuje to nawet adres mu podam by mógł pozew wysłać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Co do tych stron to mnie najbardziej irytuje to że są zarejestrowane na jego
  • Odpowiedz
@Raspajpi: troche sie zapedziles kolego, bo jest zwyklym gosciem z internetu ktory wrzuca srednio ciekawe filmy ze swoich prl’owskich przemyslen i nie zasluzyl na takie grzebanie ale szanuje wysilek, gdyby tylko tyle jadu w tym nie bylo to chetnie sam bym przycial beke z niego bo przeciez na 8 marca to tylko #gozdzik i #ciociosan z reszta jako jego widz od poczatku to mogl bym cala
  • Odpowiedz