Wpis z mikrobloga

Jako iż wczoraj obiecałem @xaro pokazanie pierwszych zarysów strony którą dość ciepło przyjęliście to nie chciałbym rzucać słów na wiatr jednak za dużo na niej nie ma ponieważ dzisiaj bardziej skupiałem się na backendzie i pobieraniu np. danych z patronite ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(Upierdliwe cholerstwo bo nie ma API i trzeba z HTML'a wyciągać ( ͡° ʖ̯ ͡°))

Strona standardowy material design w dwóch wersjach kolorystycznych jasna i ciemna na ss widać ciemną jakby ktoś nie zauważył ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na stronie na sam początek planuje by pojawiły się zakładki takie jak:

"Zarzuty" - Wszystkie zarzuty jakie wykop ma do szafy
"Status Stron" - Status stron Pana Marcina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"Postacie" - Osoby jakie przewinęły się przez vlogi i co o nich wiadomo
"Statystyki" - Statystyki takie jak liczba subów, patronów, ile miesięcznie na patronite itp. aktualizowane po każdym odcinku
"Biznesy Szafy" - Spis biznesów o jakich wiemy typu strony dla dorosłych, hosting, serwis wózków itp.
"Galeria Z Dystansem" - Chyba nie muszę nic dodawać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście strona nie ma większego sensu więc jak masz to zamiar napisać w komentarzu to już to wiem ale uszanuj to że to ja tracę pieniądze i czas i ty nie trać swojego na pisanie bezsensownych komentarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli ktoś ma pytania lub własne pomysły możecie pisać śmiało ( )

(Ten komunikat na środku ekranu to jednorazowy komunikat przy pierwszym wejściu ( ͡~ ͜ʖ ͡°))
(Tak wiem nikt z nas nie ma 18 lat ale spokojnie tego nikt nie sprawdza więc wiecie na przypale albo wcale ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°))
(Linki zamazane bo jeszcze nie wykupiłem domeny a nie chciałbym jej stracić ( ͡° ͜ʖ ͡°))

#mocnyvlog #kieleckialfons #kieleckiulaniec #szafa #komoda
Raspajpi - Jako iż wczoraj obiecałem @xaro pokazanie pierwszych zarysów strony którą ...

źródło: comment_cNbDnZlGRilskABZVtsK8ZH1TL4AGtkE.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Gekon1234: Jak skończę ( ͡° ͜ʖ ͡°) (Zależy czy znajomi po ostatniej mojej akcji zabiorą mnie do klubu ( ͡° ͜ʖ ͡°))

@eSUBA94: Planuję wykupić domenę ale darmową u szafy też można ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@yakuz: Po dziennik Maćka wysłała pewnie znów sobie oceny dopisze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@keton123: Musiałbym sprawdzić jak wyglądają limity api google i nawet dałoby radę jeżeli nie są jakieś super niskie co minutę pobierać komentarze spod filmu i przy każdym pobraniu zapisywać i sprawdzać czy jakiś nie zniknął ale jednak nie zmienia to faktu że łatwo będzie można trollować samemu usuwając komentarz :/
  • Odpowiedz