Wpis z mikrobloga

W ogóle chciałbym zwrócić uwagę, że mamy na Wykopie ewidentnie ludzi, którzy są typowymi Obywatelami PRL. No cholera, celem życia w Polsce jest mieć co włożyć do garnka xD Brzmi jak coś co mogło być powiedziane w latach 70, a nie w 2018 roku do cholery jasnej, tak jakby PiS nagle dał dobrobyt, który polega na tym, że ludzie nie głodują xD
Z kim ja #!$%@? żyję w tym państwie xD

#neuropa #shitwykopsays #polityka #bekazpisu
Reepo - W ogóle chciałbym zwrócić uwagę, że mamy na Wykopie ewidentnie ludzi, którzy ...

źródło: comment_UxnrCnqjyIOD3mrb2Ez03tSiV1BXDLsM.jpg

Pobierz
  • 23
@Haqim: ciężko stwierdzić, jeśli nie zwerbuje się jakiejś osoby do siania propagandy, to się znajdzie inną, która chętnie to zrobi (bo np. i tak by pisała podobne komentarze za darmo), także niestety to masowe zjawisko, które nie zniknie tak o, musiałaby wejść cenzura internetu, ale tego chyba nie chce nikt, tak się nie walczy z problemami. Jedyne rozwiązanie to kampania informacyjna i nauka ogólnie. Boli mnie, że w szkołach nie uczą
jak ci takie kłamstwa przechodzą przez usta? XD


@Duze_piwo: mówie to co widzę. Zdecydowana większośc Polaków ma głęboko w dupie jakieś konstytucje, zapytaj logos na ulicy jakie będą najbliższe wybory, albo kiedy uchwalono konstytujcę xD Człowieku liczy się hajs, utrzymanie rodziny i nowe buty za kartę z debetem. to jest #!$%@? wasz majestat jak mówi klasyk.
@Reepo: jak czytam ten post to jedyną propagandę widze w twoim wykonaniu. Laska napisała prawdę, że dla wielu ludzi zwyczajnie liczy się walka o godne życie i nie maja pojęcia o konstytucji i generalnie pewnie gówno ich ona obchodzi, bo nawet jej nie rozumieją. Natomiast ty do jednej wypowiedzi wyrwanej z kontekstu dorabiasz cała ideologie o trollach, spiskach i sponsorowaniu wpisów w internecie xD
60-70% Polaków nie ma co do garnka włożyć" XD


@Duze_piwo: w którym miejscu tak napisałem? po #!$%@? sobie dopowiadasz takie bzdury.. napisałem że 60-70% Polaków ma w dupie politykę i to widac po frekwencji w wyborach, a to że duża cześc społeczeństwa żyje za 2000-3000 to sa fakty z gus i to są pieniądze za które trudno żyć na spokojnym poziomie szczególnie w wiekszym mieście i tacy ludzie serio mają codzienie