Wpis z mikrobloga

Właśnie przyjechał kurier pocztexu, zapytał się jednego z pracowników budowlanych czy może zostawić awizo, bo w biurze nikogo nie ma, na co pracownik pokazał na mnie, że jestem i zamiast paczki dostałem awizo. Zapytałem się czy nie ma dla mnie paczki, na co odpowiedział mi, że jest do odbioru na poczcie. Wziąłem awizo, pojechałem na pocztę, a babeczka w okienku powiedziała, że kurier jeszcze nie wrócił z terenu i jeszcze nie ma dla mnie przesyłki. #pocztex
  • 4
@srogie_ciasteczko: u kuriera, który już wystawił awizo, zmarnował numer porządkowy awizo i łatwiej jest mu dać awizo. Jak na memach "Nie spodziewałem się Pana w domu, dlatego proszę, oto awizo" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@150bpm w moim przypadku był to po prostu listonosz, a wątpię żeby nosił przy sobie wszystkie paczki, szczególnie kiedy zawsze zostawiał awizo i nigdy nie próbował ich dostarczyć. Chyba że ładowali mu je do samochodu tak czy siak, a leń nie chciał ich do klatki donieść... Chociaż nie wiem czy oni wszędzie autem jeżdżą? Czy może na nogach abo co...