Wpis z mikrobloga

  • 185
Współczuję wam chłopaki. Taki gorąc na dworze a niektórzy do roboty muszą w długich spodniach i koszuli dlugiej, bo przecież krótka to wiocha ( ͡° ͜ʖ ͡°). Rożowe to sobie mogą założyć sukienke, spódnicę, bluzkę z krótkim rękawem, sandały i od razu trochę lżej w te upały. A wy biedaki... ehh macie moje wsparcie
#przemysleniazdupy
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kapio: a do tego jeszcze penisa między nogami, który dodatkowo przeszkadza w gorące dni. Najgorzej jak ma się długie spodnie i pracę siedzącą
  • Odpowiedz
@kapio: A ja współczuję tylko sobie i innym osobom które są zmuszone do oglądania obnażających się januszy którzy myślą, że jak są facetami to im wolno po mieście i publicznych miejscach chodzić niemal nagim.
  • Odpowiedz
@kapio: Ehh pisałem ostatnio o tym. To nie jest fair, że sobie założycie jednego łacha i ubrane od góry do dołu, na każdą okazję i przewiewnie. A my? Zazdroszczę wam.
  • Odpowiedz
@agaciksa zgadzaj się albo nie, ale nie jest zbyt eleganckie i profesjonalne. Poza tym istnieją rajstopy nawet 8 den, nie wmawiaj mi że w takich można sie pocic - jak masz problem z nadmierną potliwoscia to zawsze istnieją ponczochy, robią przewiew
  • Odpowiedz
@kapio faceci też mogą, ale niektórzy są na tyle n---------i że laza w spodniach od garniaka i marynarce XD zamiast normalnie krótkie spodenki
  • Odpowiedz