Wpis z mikrobloga

Jak ja #!$%@? nienawidzę współpracować z różowymi....

Wysyłam babie dostęp do projektu. Piszę jej WYRAŹNIE #!$%@? żeby nie patrzyła na DRUGĄ część bo jest nie dopracowana i jest to tylko szkielet na razie. Żeby zobaczyła pierwszą część i napisała swoje uwagi / sugestie.

To ona do mnie pisze że DRUGA CZĘŚĆ jej się nie podoba i dlaczego to tak jest i żebym to zmienił. A o pierwszej części nie napisała nic.

JA #!$%@? #!$%@? MAĆ
  • 62
@lubie-sernik: BO TO TYLKO RÓŻOWA POTRAFI NIE DOCZYTAĆ INFORMACJI Z MAILA, TYLKO RÓŻOWE TAKIE TĘPE XD Znam facetów którzy wysyłają potrzebny plik w takiej formie "C:\katalog1\katalog2\plik.txt", nieogarniętość nie ma płci...
@Miyazaki: Najgorzej jak masz tak:
- wysyłam część A
- ok, a co z częścią B?
- jeszcze ją robię
- a obrazki już są?
- tak, mam, ale nie są opisane i obrobione
- to wyślij też część B
- ok
10 min później
- dlaczego w części B nie ma opisów??? Czemu to tak wygląda??? Ja nie rozumiem co to jest??
Tracisz kilka godzin na tłumaczenie, wstępną obróbkę itd.
@lubie-sernik: skąd to znam. Udostępniłem kiedyś prezentacje na Google znajomej, ale na końcu (po slajdzie „dziękujemy“) zostawiłem takie slajdy notatkowe z oznaczeniem, by nie były wyświetlane. Zaznaczyłem też, żeby skupić się na tekście i literówkach, powtórzeniach itd. Po chwili wiadomość:
- te ostatnie slajdy trzeba usunąć
@TruskawkowyPlaszcz: Nie daje się nieskończonych etapów/projektów. Pyta się o coś nieskończonego, odpowiadasz "Jest w trakcie tworzenia", dopytuje się bardziej, to się klientowi mówi "Mamy swoje zasady i nie pokazujemy nieukończonych etapów, ponieważ nie oddają one ostatecznego efektu, co może zepsuć odbiór projektu" i tyle. Nie, znaczy nie, a nie "jak pięć razy poprosisz, to w końcu dam".
@lubie-sernik: Ale co Ty jakiś powolny jesteś ;D ? Po co wysyłasz komuś niedopracowaną część projektu ? Wysyłasz tylko to co jest dobre, resztę olewasz póki nie będzie zrobione. Potem wychodzisz na forume i mówisz, że ktoś dzban bo nie skomentował dobrej części. wtf ;d ?
@lubie-sernik: Pamiętam taki numer ze studiów gdzie wykładowca zlecił do wykonania opracowanie, podał wszystko co trzeba ładnie wypisane, m.in. jedna strona A4, w poziomie, forma punktowa. I co zrobiły studenty? Jakaś połowa poprzynosiła prace w innych formatach, w pionie i w formie wypracowania na kilka stron :D Niestety zdarzają się tacy ludzie którzy nie potrafią zrozumieć co się do nich mówi i dotyczy to obydwu płci, choć fakt częściej zdarzało mi
@lubie-sernik: tez mam watpliwa przyjemnosc pracowac z jakimis #!$%@? kobitami. naprawde, niektore nadaja sie tylko do kuchni i zbierac ziemniaki. powtarzam: niektore. niby faceci tez nieogary, ale chyba nie ma takiej zawisci w nas... a przynajmniej jej nie uzewnętrzniamy tak czesto
@lubie-sernik: @aRonja: dokładnie jakbyście opisywali różowe z działu marketingu w mojej poprzedniej pracy - ja nie wiem co z nimi było nie tak, ale dzień bez takich akcji w tej robocie byłby dniem straconym, tak czy siak zwolniono mnie bo to "ja" się nie wyrabiałem ponoć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja do dziś myślę że one odrzucały moje projekty dla zasady, finalnie zawsze wybierały najgorszy projekt