Wpis z mikrobloga

@Aquafresz: Od półtora roku biorę lek Setaloft 50mg i możliwe że mam od niego nadciśnienie ale w tamtym roku dokładniej w grudniu dostałem jakichś dziwnych objawów typu myśli samobójcze, drgawki, miałem ciśnienie jakiego nikt chyba jeszcze w Polsce nie miał 230/190 czy coś i serce bez przerwy 200 na minutę i utrzymywało się to chyba przez jeszcze 3 miesiące i nic nie pomagało i teraz nie mogę w ogóle spać i
@ciulus: jeśli jeszcze Cię nie poschizowalo od tej bezsenności to na oddział nie trafisz. Idz prywatnie, do psychiatry chodzi się tylko prywatnie i zadba o Ciebie porządnie
@ciulus: no to według mnie powinieneś się zawijać od niego jak Cię od grudnia trzyma z takimi ubokami. Tez zdarzały mi się uboki po antydepresantach ale zawsze byłem przygotowany bo pani doktor nie żałowała mi benzoskow i wiedziała ze higiena snu to podstawa wiec i o to było zadbane profilaktycznie
@ciulus: no i coz, na Twoim miejscu jak nie możesz spać to guglowalbym za nowym pigulmaisterem, jutro od rana wydzwaniasz i jest szansa ze jutro/wtorek wizyta. Mówisz co jest na rzeczy i masz instant ulgę