Wpis z mikrobloga

Już jakiś czas szukam sobie dupowozu do miasta a konkretniej Warszawa więc odległości w stylu 30-40km dziennie. Zależy mi na tym aby było wygodnie i komfortowo. Auto w wynajem albo leasing (raczej wynajem bo ubezpieczenie mnie zabije, brak zniżek). Czy serio przy markach premium jest jakiś mega przeskok w stosunku do innych? Np takie BMW serii 3 w stosunku do jakiegoś Seata Leona FR? Odczuje to? Pytam, bo w Arval mam serie 3 135km za 1k netto miesięcznie co wydaje się w miarę OK. Wiadomo ze mówimy o podstawowej wersji. Generalnie zależy mi na wygodzie użytkowania samochodu. 95% trasy miejskie. 2 lata w leasing lub wynajem. Coś koło 1-1.5k miesięcznie netto z ubezpieczeniem i wszystkim prócz paliwa. #motoryzacja
  • 10
@deadboy: xd jestem fanbojem bmw i bronie czesto tej marki ale tutaj akurat gadasz glupoty. Kumpel kupil kilka dni temu leona z 2017 roku w "full opcji", fakt jest ze ma te wszystkie bajery itd. ale tam przy 140kmh nie slyszysz wlasnych mysli, wszystko skrzeczy, plastiki tanie, slyszysz kazde najechanie na najmniejsza dziurke lub uskok, to moje 12 letnie bmw z 320k przebiegu jest w srodku 5 krotnie cichsze i wygodniejsze.
@WujekRada: z premium to jest prosta sprawa. Auta trochę lepsze i dużo droższe, lub dużo lepsze i dużo dużo droższe. Przy autach miejskich i niektórych modelach to nawet możesz nie poczuć różnicy. Ja jeździłem i jeżdżę starymi premium, a to głównie ze względu na wykonanie wnętrza, do którego przykładam dużą uwagę.