Wpis z mikrobloga

32136 - 90 = 32046

Mireczki! Pijcie ze mną kompocik!

Dzisiaj w Elblągu zadebiutowałem w triathlonie, od razu porwałem się na 1/2 Iron Mana. Fajne pływanie, okropna (dla mnie) trasa rowerowa, gdzie w jedną stronę jechało się mocno z wiatrem, a w drugą stronę całkiem pod wiatr, po czym okropne bieganie na sam koniec, gdzie po 10 kilometrach miałem myśli, czy by jednak nie odpuścić, jednak z pomocą kumpli udało się wyjść z kryzysu i ukończyć całe zawody. Czas 6:17:27.

Przemyślenie główne: warto by mieć rower szosowy, albo chociaż coś na slick oponach, a nie górala z semi slickami XD.

#biegajzwykopem #triathlon #sport #elblag

Statystyki:

Dystans: 90 km
Wertykalnie: 20.422m(↑10.059m/↓10.363m)
Czas: ◷03:16:12
Średnie tempo: 2:10 min/km
Średnia prędkość: 27,60 km/h
Kalorie: 2535 kcal
Średni puls: ❤161.01bpm
Maksymalny puls: ❤182bpm

W tym tygodniu to już 90km!
#rowerowyrownik #ruszwarszawa

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

ludi_anderson - 32136 - 90 = 32046

Mireczki! Pijcie ze mną kompocik!

Dzisiaj w ...

źródło: comment_mlgXxi4jbWD0LYGzMFcUg67lFSMWDnym.jpg

Pobierz
  • 8
iatrem, a w drugą stronę całkiem pod wiatr, po czym okropne bieganie na sam koniec, gdzie po 10 kilometrach miałem myśli, czy by jednak nie odpuścić, jednak z pomocą kumpli udało się wyjść z kryzysu i ukończyć całe zawody. Czas 6:17:27.

Przemyślenie główne: warto by mieć rower szosowy, albo chociaż coś na slick oponach, a nie górala z semi slickami XD.


@ludi_anderson: gratuluje! fajny medal ;-)
@ludi_anderson:

Wertykalnie: 20.422m(↑10.059m/↓10.363m)


co to ? przewyższenia ? takie górki w Wawie?

Też planuje połówkę za rok powiedz jaki czas miałeś na biegach i na pływaniu. Biegać biegam ale o pływanie się najbardziej boję.
@stamart: Te przewyższenia to 10 metrów (nie 10 tysięcy) - ten skrypt jakoś brzydko to formatuje.
Też biegać biegam, nawet dużo, a to bieganie na koniec triathlonu to całkiem inne bieganie - tu już liczy się wytrzymałość ogólna, zmęczenie po pływaniu i rowerze. Pływania też się bałem, ale wydaje mi się, że ono jest najprzyjemniejsze z tego wszystkiego.

Poszczególne czasy: 0:44:46 pływanie, 3:18:45 rower i 2:02:09 bieg. Także życiówka 1:30 w