Wpis z mikrobloga

  • 0
@Mega_Smieszek: Nie na wszystkich modelach. Np. Pierwsze wersje miały wbudowane układy PS2, więc śmigało wszystko. Słyszałem(ale nie mam źródła), że później przez pewien czas konsole radziły sobie emulacją, ale tu pewnie już pojawiały się jakieś problemy.
Generalnie jak chcesz grać w gry z PS1 i 2, lepiej kupić po prostu plejkę dwójkę.
  • Odpowiedz
  • 0
@budus2: Da się wlutować HDMI do PS2, ale nie wiem czy znajdziesz kogoś, kto ogarnie to profesjonalnie. No i nie wiem jaki efekt to daje.
  • Odpowiedz
  • 0
@budus2: Albo telewizor CRT, jeśli masz miejsce(bo cenowo to myślę że i w 50zł byś się zmieścił) ¯_(ツ)_/¯
No a tak jak napisał @korni007, emulacja na przerobionym ps3?
  • Odpowiedz
@Zwanek to ktoś w 2018 nie przerobił ps3? Wsio śmiga na cfw aż miło. Gry wiadomo, nie wyglądają jakoś zajebiscie ale włączone wygładzanie grafiki i jakoś to wygląda w miarę
  • Odpowiedz
  • 0
@budus2: No właśnie jak tak teraz wstępnie czytam, to wygląda na to, że sytuacja jest analogiczna do gier z PSX na PSP. Używasz konwertera żeby konsola widziała obraz jak gry klasyczne pobrane z PS Store. Zdaje się że wszystko oparte o technologię Sony. Ciekawe że Japończycy nie nauczyli się po pierwszej wtopie xD
  • Odpowiedz
  • 0
@korni007 o ile mi wiadomo tylko faty i slimy z poczatku produkcji dalo sie przwrobic cfw. Pozniej tylko ode wchodzilo w gre i nie do konca to prawidlowo dzialalo. Chyba ze cos przegapilem z ostatnich newsow i zlamali wszystkie ps3? Oswiec mnie :)
  • Odpowiedz
@kubabe coś działają w temacie super slima, HAN enabler? Jakoś tak. Wiem że coś się dzieje w superslimach, ale czy i jak to działa to nie wiem niestety. Z ODE to od paru lat nikt nie korzysta,dzialalo to jak gówno XD
  • Odpowiedz
  • 0
@korni007 cobra ode tutaj :) mam slimke cech-3004a z poczatku 2012 i nie moglem no czego innego wymyslic. Siostrzeniec pod moja nieobecnosc zaktualizowal soft bodajze do 4.55 i trzeba bylo jakies plytki do bootowania wypalac i obrazy przerabiac. Zeby zagrac w gre musze podmieniac plyty podczas uruchamiania. Dodam, ze nie za kazdym razem sie udaje :) ale granie w gry bez skrzeczace bdromu jest bezcenne :)
  • Odpowiedz
@korni007: przerobiłem dosłownie dwa dni temu. Wcześniej podchodziłem do przeróbki dość ostrożnie, co więcej - uważałem, że jest mi to niepotrzebne. Teraz mam możliwość zagrania w Yakuzę 5 lub ostatnią Personę. Oryginały to koszt > 200 zł. Do tego gry z PSXa lub nawet PS2. Coś więcej można zrobić z konsolą oprócz grania na kopiach? Co polecasz?
  • Odpowiedz
@tomkee możesz regulować wentylator hehe, jest movian - fork kodiego na ps3. W gry można grać z udziału sieciowego, masz podgląd na temperatury na CPU i RSX, aaa i w emulacji ps2 włączaj wygładzanie tekstur - o wiele lepiej wyglądają gry wtedy. Na psndl.net masz potężna bazę gier w formacie cyfrowym (z PSN) wraz z plikami aktywujacymi RAP. Jak aktywować znajdziesz w necie. Warto to mieć na uwadze szczególnie że są tam
  • Odpowiedz