Wpis z mikrobloga

To może coś świecącego? : D

Tak jak obiecałem, drugie weekendowe #rozdajo świecących breloków (jeśli ktoś woli, mogę zrobić wisiorek)

Przyznam się bez bicia - spieprzyłem sprawę w poprzednim [wpisie]https://www.wykop.pl/wpis/32765179/moze-cos-swiecacego-%CA%96-podsumowujace-weekendowe-ro/), ludzie chyba myśleli że nic im nie dam, a chodziło od początku tylko i wyłącznie o zielonki. Tak to jest jak się pisze na szybko wpis, a wykopowy kod nie pomaga tylko ciągle przeszkadza. Nawet spoilery popsute ||

Żeby nie było: Wczorajsze #rozdajo wygrywają @SaiGasai i @pavlo92
(tutaj link do losowania

Zasady te same co wczoraj, z tym, że losowanie do 15:00 w poniedziałek. Zielonki też biorą udział, losowanie tak samo na dwie osoby. Wysyłka o czym nie pisałem wczoraj oczywiście opłacona przeze mnie.

No i to tyle, mam jedyny dzień w tygodniu żeby trochę odpocząć, więc idę robić dalej nowe wylewki póki mi się chce i póki wewnętrznie wierzę że to ma jakiś sens xD

Powodzenia!

PS: nie wołam plusujących poprzedni wpis, bo wiem jak to irytuje jak ktoś bezpodstawnie Cię woła.
Zrobię oddzielny komentarz, dla osób które będą chciały być zawołane na następne świecące #rozdajo, może w ten sposób nie narobi się tu bałagan.

Chcesz obserwować co robię? #rozkminkrzaka

MODERACJO BŁAGAM, chciałbym, żeby to był mój autorski tag, pomożecie? #moderacja
Nie wiem jak to zrobić, może ktoś mi podpowie jak utworzyć autorski tag?
Pobierz bkwas - To może coś świecącego? : D

Tak jak obiecałem, drugie weekendowe #rozdajo ...
źródło: comment_WmO6ypLGaL4DEpapaC9Kt8FScdPkH4Th.jpg
  • 50
@dusq1: @salvador5000: @DoIores: @Retropx: @CloudTemplar_: @MissPinguin: @Majkel19: @Julsowa: @CheshirePirat: @Zabojcza_Rozowa: WOŁAM WAS ZACNE GRONO

Słuchajcie, na szybko postawiłem aukcje na allegro - dla Waszego i mojego komfortu. Nie jestem dumny jak to wygląda, ale miałem tylko chwile czasu żeby porobić sensowne zdjęcia (telefonem :(() porobić kolaże i wystawić to w jakiś sensowny sposób na allegro (które jest złodziejskie, ale skoro dalej nie
Mirki, Mirunie obiecałem #rozdajo na #dzienojca

Trochę mi głupio, bo to trzeci dzień pod rząd jak robię rozdajo i zawalam mirko nic nie wnoszącą treścią, ale skoro przesyłka ma dojść do piątku, losowanie musi być jeszcze dzisiaj, żebym jutro zdążył wszystko wysłać. Także sorry za to, obiecuję że póki co się uspokoję, nic rozdawać nie będę i dopiero po czasie jak zrobię jakieś nowe fajne świecące rzeczy pochwale się co to nowego
Pobierz bkwas - Mirki, Mirunie obiecałem #rozdajo na #dzienojca 


Trochę mi głupio, bo to...
źródło: comment_dqtbUMgJvw27JCEfndLz2KCXLJ0PnVN5.jpg