Wpis z mikrobloga

  • 1554
Nie ma to jak pobudka z żoną z rana o piątej bo cos skwierczy. Kot nasrał na rzadko na przedłużacz, dobrze że straty to tylko dwa popalone przedłużacze i kabel do tv - na samym tv dioda w momencie jak zaczalem to odlaczac swiecila. Posprzątalem, smierdzi dalej spalenizną + spalonyn gównem... #gowno #koty ##!$%@?
  • 85
  • Odpowiedz
  • 716
@janstar nie koty to #!$%@?, a każde chore zwierzę nasrałoby Ci w domu - czy to kot, czy to pies. Koty, gdy im coś dolega, nie srają do kuwety bo kojarzy im się z bólem, starają się znaleźć miękkie miejsce które w ich móżdżkach jest przyjemne więc nie boli. Poza tym stając byle gdzie zwraca Twoja uwagę że jest coś nie tak. Więc może idź z nim do weta, przestań karmic
  • Odpowiedz
A złośliwość to tylko i wyłączndie atrybut ludzki.


@nicari powiedz to mojemu wujkowi, któremu ptak nasrał na parapet, a później rozsmarował to łapą po całej szybie xD
  • Odpowiedz
A złośliwość to tylko i wyłącznie atrybut ludzki.


@nicari: To jest nieprawda akurat... Mówicie że zwierzęta czują i mają uczucia, to dlaczego nie miałyby mieć w sobie złośliwości? Takie zachowania można nawet obserwować.
  • Odpowiedz
Dlatego właśnie kocim śmierdzielom - stanowcze nie! A Państwu gratuluję rozumu za trzymanie pasożyta w domu, niech zasra wam świat, nawet mi Was nie żal.
  • Odpowiedz
  • 97
@janstar pomysl sobie ze moj kot #!$%@? kiedys ze śmieci flaka po parowce. Potem dostal biegunki, ale nie mogl wypchac flaka. Wiec chodził z na wpol wysranym flakiem dyndajacym z dupy i musieliśmy mu go wyciagnac xD
  • Odpowiedz
  • 25
@sinuh jeden mój kot jak miał giardie to srał non stop do łóżka, a drugi zawsze trafiał do kuwety. Nie ma reguły ;)

@tajemniczygosc kot może być zły, radosny, smutny itd ale nie może być złośliwy. Złośliwe działania zakładają intencjonalność działań, a koty nie dzialaja intencjonalnie a instynktownie.
  • Odpowiedz