Wpis z mikrobloga

@Re-volt: Sam porównywałem kilka sklepów. Mają odbiór osobisty we Wro, co jest dla mnie na plus. Białko od nich smakuje spoko, wiele smaków do wyboru i rozpuszcza się idealnie. Nie wiem ile dają wykopowe kody, porównywałem normalne oferty. Na KFD czasami wrzucają też promocje i kody na nowe białka.

Zabrałem kalkulator:
KFD WPC80 700g 41,99zł 1kg = 59,98zł
Bulkpowders WPC82 (?) 1kg = 79zł - "normalna cena" zmienione na
  • Odpowiedz
@DMMotoAdventures na bulku kupuje się gdy są obniżki o 50%. Na ostatniej promocji kilogram czystego białka kosztował 48zl a smakowego 55zl! To cena bez wykopowego kodu od @Re-volt na 25% zniżki (kody się sumują) i kodu na -50zl na następne zakupy po wysłaniu do nas paczki. Tylko pamiętaj zrób zapasy jak #!$%@?. Bo ja wziąłem sobie tylko 2kg a za szybko z okazji nie można skorzystać.
  • Odpowiedz
@wiera87: sa na stronie dostepne. Bulk nie moglby miec innych danych niz sa na etykiecie. oni sprzedaja w calej Europie i Stanach ten sam produkt, a poza Polska regulacje rynku sa bardziej rygorystyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Re-volt: to już nie te czasy, żeby siać propagandę wyższości zachodu Usa/Zachodu nad Polską. Akurat w przypadku supli Polska wypada bardzo rygorystycznie. Suple na rynek USA to składowa loteria, bo praktycznie każdy może wprowadzić towar na rynek bez kontroli składu. Zachód wypada lepiej, ale nie bez skazy. Z tego co mi wiadomo, to liderem w UK jest MyProtein, a nie Bulk Powders, o którym wlasciwie nikt nie slyszy w UK.
  • Odpowiedz
@wiera87 Akurat to w Polsce można bezkarnie wprowadzać sól drogową do jedzenia czy palić wysypiska i nie ponieść konsekwencji prawnych. Nikt nigdy nie powiedział, że bulk to lider. Bulk to rozwinięty startup z dobrej jakości surowcami i bardzo niska cena dla Mirków :) odezwij się do mnie na priv
  • Odpowiedz
@Re-volt: akurat tu się srogo mylisz, bo w Polsce nie tylko GIS kontroluje suple, robią to też wzajemnie firmy a nawet ludzie, czego właściwie na zachodzie nie widać. Nikomu nie opłaca się ryzykować, bo po 1 - kary. Po 2 - utrata dobrego imienia firmy o czym się już kilka firm przekonało - i zagranicznych i 1 polska (co się ciągnie jak smród i to widać nawet tutaj), wiele lat
  • Odpowiedz
@wiera87: Nie ma kar. A konsekwecje to co najwyzej smrod w internecie, a klienci i tak beda. Polecam tu bulka i pomagam przycebulic mirkom tylko dlatego, ze nie ma innego wpc, ktore byloby rownie tanie, smaczne, dobre jakosciowo i rozpuszczalo sie jednym trzepnieciem. Co do "polskiego kapitalu" to albo pracujesz dla jednej z firm albo nie masz pojecia jak u nas wyglada ten rynek od kuchni.

Co do produktow, ktore
  • Odpowiedz