Wpis z mikrobloga

Może coś świecącego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowujące weekendowe #rozdajo

Postanowiłem już jakiś czas temu, że rzucam swoją pracę. Znalazłem inny sposób na zarabianie na chleb, w końcu mogę powiedzieć że uciekam od #januszebiznesu. Z jednej strony boję się bo całość będzie się wiązała z DG, ale z drugiej już kiedyś dążyłem do własnej firmy, i o niej marzyłem więc jeśli nie teraz - to nie wiem kiedy. Aktualny szef dał mi na tyle po dupie, że mogę śmiało powiedzieć, że to wszystko dzięki niemu - inaczej nawet bym pewnie o tym nie myślał.

Nie rozwlekając tematu*, bo przecież nie będę robić tl;dr z jakiegoś #gownowpis część działalności to będzie moje małe rękodzieło. Całość cały czas staram się dopracować, często wracałem po pracy, by coś jeszcze godzinę dwie czy trzy podłubać przy swoich pierdołach i wszystko zaczęło się układać w jakąś jasną całość. Będę opisywać wszystko pod tagiem pod którym czasem się udzielałem #rozkminkrzaka bo w zasadzie czemu nie?

Z jednej strony, to ma być moja mobilizacja. Z drugiej? Oczywiście promocja, nie mam zamiaru tego ukrywać. To zresztą wykop mi pokazał, że ludzie chętnie kupią coś świecącego ode mnie.

Nawet nie wiecie, jak fajnie zobaczyć wiadomość, że coś co się stworzyło komuś się podoba i sam nakręca Cię żebyś robił dalej to co robisz - świetne uczucie i dzięki za to.

Pomyślałem o wykopie, mam pełno rzeczy do rozdania w nadchodzących miesiącach, niektóre (domyślicie się które xD) są w stylu, który docenią nawet najstarsze wykopki. Albo i nie, tutaj nigdy nic nie wiadomo, zobaczymy.

Zasady?

1) Przede wszystkim nie bądź zielonką.
2) Dd
3) Plusowanie do jutra do godziny 10
4) W niedzielę następne #rozdajo tylko dla zielonek
5) ! kłamałem, nic tu nie dostaniecie ##!$%@? (512 obserwujących, serio?)
6) Jak #moderacja naprawi tagi też nic nie dostanie, bo w tym temacie już od lat szkoda strzępić ryja, a było by tak cudownie...
8) Arka Gdynia #!$%@? świnia
9) Wygrywają dwie osoby poprzez mirkorandom.

* Byłem się rozwlekłem, przepraszam.
Pobierz bkwas - Może coś świecącego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowujące weekendowe #rozdajo

Post...
źródło: comment_oVlhCyotShFQJeg7nePrRKaBqBYoIxrD.jpg
  • 30
5) ! kłamałem, nic tu nie dostaniecie ##!$%@? (512 obserwujących, serio?)


No tak, bo danie plusa i obserwowanie to wielki koszt i żeby podjąć decyzję o daniu plusa, trzeba KONIECZNIE przeczytać cały wpis i wszystkie podpunkty, bo to decyzja mogąca zaważyć na życiu plusującego xd
@Herr_mannelig:

Żywica epoksydowa? Szklane fiolki szczelnie zamknięte metalową śrubką?

Chyba, że chodzi Ci o pigment, on może być rakotwórczy, szczególnie, że jest strasznie lotnym pyłem, ale w tej formie którą robię - wątpię. Mam oczywiście setki badań na ten temat : D

A tak serio i bez przekąsu - jak masz jakieś źródła, podaj, bo chętnie się dowiem, nie chce mieć ani dawać raka ( ͡° ʖ̯ ͡°
@czikapu wysyłka to 5 zł które ja opłacam, niezbyt duży koszt który z radością poniosę.

Ale fakt, nigdzie nie napisałem, że wysyłka gratis