Wpis z mikrobloga

Ależ mam bekę z typów, którzy p------ą, że nienawidzą Ronaldo XD Przecież to jest geniusz piłki nożnej, przerósł Zidana i całe to pokolenie sprzed ~10 lat o klasę, podobnie dzisiejszych tj. Messi. A przypominam, że koleś ma 33 lata. Niesamowita forma. A kto pieprzy głupoty, ten pokazuje tylko swoją dziecinadę. Można go nie lubić (z jakichś p--------h powodów), ale szanować trzeba.
#mecz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LuckyLuq Napisałeś wszystko spoko poza tym porównaniem go do Messiego. Uważam że między nimi trzeba postawić znak równości, są innymi zawodnikami jeśli chodzi o styl gry i warunki fizyczne ale obaj są najlepsi w historii i należy im się jednakowy szacunek.
  • Odpowiedz
Henry, Ronaldinho, Ronaldo.


@Shatter: eeee no i? Henry to poziom Lewandowskiego, Ronaldo z braku laku wśród napastników w tamtych czasach podobnie, najlepsze co grał to Inter, później był gruby. Ronaldinho pograł ze 3 sezony na szczycie w Barcelonie o to na tyle. To już bardziej cenię mojego ulubionego piłkarza Franka Lamparda.
  • Odpowiedz
@Shatter: O żadnym innym piłkarzu nie mówiono tyle co o Cristiano. A jest na topie od minimum 10 (chociaż tak na serio od ~12) lat. Ani Zidane, ani Ronaldinho, ani Messi nie mogą się równać.
  • Odpowiedz
@LuckyLuq: hmm dlaczego nie lubić Ronaldo? może dlatego że dzisiaj np. sędzia nie gwizdnął karnego dla Hiszpanii nie biorąc nawet varu po obrońcy Portugalii latającym z łapami rozstawionymi jak skrzydła we własnym polu karnym, a później nie dał żółtej kartki Cristiano najpierw za mega chamskie domaganie się żółtej kartki dla przeciwnika, a potem za rzucenie piłką w przeciwnika? xD może dlatego, że Real mógł liczyć w LM na przychylność sędziów,
  • Odpowiedz
@korni007: Ale te Złote czasy to dla nas powiedzmy lata ~2003-2013, dla naszych ojców lata ~80te, dla dzisiejszych małolatów to właśnie ten mundial będzie takimi czasami :) Ja od zawsze wielbiłem Zidana i Lamparda, grali akurat wtedy kiedy byłem młody i się jarałem strasznie piłką. Mimo wszystko jestem w stanie zauważyć co się dzieje w futbolu i przyznać, to właśnie Ronaldo r---------a wszystko.
  • Odpowiedz
@LuckyLuq: Nie no człowieku. Piłkarsko nikt nie ma podjazdu do Messiego. Zawsze gdy ktoś mówi że Ronaldo>Messi, albo że Ronaldo jest bardziej kompletnym piłkarzem, odpowiadam mu, żeby odjął, albo zignorował wszystkie ich gole, i wtedy odpowiedział na pytanie, który z nich jest lepszy. Odpowiem za ciebie. Ronaldo nie ma nawet podejścia do tego co robi na boisku Messi.
  • Odpowiedz