Wpis z mikrobloga

@mastopiron: Chyba mnie z kimś mylisz. Nie mam 13 lat i nie znajduje atencji na Facebooka.
Wszystkich moich partnerów poznałam w tradycyjny sposób. Poprzez rozmowy, randki, spacery i takie tam inne wylądowaliśmy w łóżku.

Teraz dzięki internetowi masz o wiele łatwiej bo możesz te etapy pominąć. Chwile z nią piszesz ona ci przysyła nudesy i na pierwszym spotkaniu do łóżka. Wiec wracamy do tych czasów o których marzysz. Ze bierzesz pierwsza
@DoDoLot: Uważałeś na historii? Dawniej sobie wpadał ważny człowiek do wsi i sobie brał ładną młódkę sypiąc jej ojcu hajs i miał #!$%@? w to kogo ona kochała. Kobiety były sprzedawane by zabezpieczać majątki i sojusze. Dopiero teraz mamy czasy gdy bez pozycji można liczyć na miłość.
@Paula_pi:

Wszystkich moich partnerów poznałam w tradycyjny sposób. Poprzez rozmowy, randki, spacery i takie tam inne wylądowaliśmy w łóżku.

podchodziłaś do obcego faceta i sama zaczynałaś rozmowę, płaciłaś za randki itd?

Teraz dzięki internetowi masz o wiele łatwiej bo możesz te etapy pominąć.

teraz dzięki internetowi laska może się spotykać z top 5% facetów a resztę olać
@Polkopsky: A tu się mylisz jak dla mnie może być mały i gruby ale żeby potrafił mnie uwieść.
@mastopiron podchodziłam zagadywałam, często nawiązuje romans w pracy bo to ekscytujące żeby trzymać w tajemnicy. Ale nigdy nie płaciłam za randki No bo bez jaj jak sobie facet chce poduchac to chociaż niech mnie nakarmi żebym miała energię