Wpis z mikrobloga

Cześć Miraski i Mirabelki, szukam mieszkania dwupokojowego do wynajecia w Gdańsku z rozowym od sierpnia 2018 na przynajmniej rok, z sensownym dojazdem do centrum Gdańska (bedziemy pracowac i studiować zaocznie), tak do 2000-2100 z opłatami, od 3 tygodni sprawdzane olx i strony z ogloszeniami i ciagle trafiamy na wałek, a jesteśmy ze Szczecina i potrzebujemy tylko deklaracji ze jak pojedzismy je obejrzeć i spisac umowę to ono nie bedzie juz wynajęte. Macie cos takiego, znacie kogos, kto ma? Pomóżcie :(
#gdansk #trojmiasto
  • 14
@WujaAndzej: daj spokoj, albo jakies piwnico mieszkania, albo lozko w kuchni, albo babka kaze czekac bo nie wie kiedy bedzie mogla nam je pokazac, bo nie ma obecnego zamieszkujacego, po czym ja dzisiaj dzwonie i pytam czy juz wiadomo kiedy mozemy je zobaczyc i okazuje sie ze... wynajete juz
@Line-Storm: @jarunia:
Jak ja się przeprowadzałem do Gdańska lata temu, to po prostu wsiedliśmy w pociąg, w Gdańsku kupiliśmy gazetę z anonsami (wtedy jeszcze internety nie były powszechne), dzwoniliśmy i od razu oglądaliśmy, cały dzień. Po drugiej takiej sobocie mieliśmy mieszkanie.
Zmieńcie gazetę na portal i zróbcie tak samo -- przyjeżdżajcie w ciemno, dzwońcie na miejscu i jedźcie oglądać.

Nikt nie będzie na was kilka dni czekał z oględzinami, skoro
@jarunia:
Toteż piszę -- zamieńcie gazetę na portal z ogłoszeniami. Do gazety to dają chyba już tylko leśne dziadki i morowe baby, które i tak wam zamienią życie w piekło.
Po prostu sugeruję, żebyście najpierw przyjechali i potem się od razu umawiali a nie na odwrót.
@jarunia: szukajcie też w Gdyni/Rumi/Wejherowie i Redzie, w małym trójmieście sporo taniej a skm będzie was kosztowała na miesiąc około 100zł za osobę, no i w takiej Rumunii za 1500 o wiele wyższy standard niż w Gdańsku za tą kwotę
@jarunia: wspolczuje, 6 lat temu mialem to samo co ty, ale wtedy jeszcze nie bylo takiego #!$%@? z mieszkaniami jak teraz. ogolnie dobre oferty potrafia w 10 min zejsc, ludzie mowia ze biora bez ogladania. Polecam ci szukac na poludniu gdanska, zobacz sobie trase tramwaju 6 z centrum do petli lostowisce swietokrzyska i w tych rejonach szukaj. Nawet przy petli samej z kawalkiem do dojscia powinno pasowac