Wpis z mikrobloga

Hej mirki z #emigracja #londyn #uk, jest praca przy testowaniu lokalizacji gier komputerowych!
Wymagana bardzo dobra znajomość języka polskiego i co najmniej dobra angielskiego. I tyle.
Praca bardzo luźna i przyjemna - siedzisz i grasz w grę ( ͡º ͜ʖ͡º)
Lokalizacja: Brentford, stawka: 8f/h
Z minusów - zero hour contract, ale roboty jest na parę miesięcy co najmniej + cały czas dochodzą nowe projekty
Po więcej szczegółów priv

#london #testowanieoprogramowania
  • 19
@revolta: @Tommy__: @elmozgo: @Hannahalla: @silentpl: wiadomo, ze stawka niska i też na początku miałem się pośmiać, ale opis stanowiska tłumaczy czemu tak. To nie jest stanowisko dla QA engineera, tylko pozycja entry-level dla polskojezycznych graczy, bez doświadczenia w testowaniu i IT. Wymagania sprowadzają się do potrafienia czytać i pisać, i do nie bycia debilem.

IMO spoko opcja, jezeli ktos nie siedzi w temacie, a chcialby w niego
tak jak @konta napisał to jest pozycja entry-level więc można to potraktować jako staż. imo dobra opcja dla studentów żeby dorobić w wakacje i zyskać doświadczenie
polecam, ja sobie chwalę! ;)
@revolta: o kurdę, to blisko mnie xD z mostu, który jest koło mojego mieszkania, widzę wielkiego Sonica na waszym biurowcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bardzo fajna opcja żeby sobie dorobić, jakbym był świeżą osobą w Londku, która nie ma dużego doświadczenia a zna język, to od razu bym aplikował, lepiej mieć 8f na start w takiej pracy niż w polskim sklepie albo na hurtowni mrożonek