Wpis z mikrobloga

@cadcadcad: wszystkie przedmioty w stylu wykuj na pamięć, idź na egzamin i zapomnij piszą się w tą kategorię imo, wiele takich dupereli jest na uczelniach, średnio potrzebnych do wykonywania jakiegos konkretnego zawodu, trzeba czymś zapchać, ogolnie zreformowac nalezaloby całe szkolnictwo, tak szczerze więcej da prawdziwy staż w jakiejś firmie przyuczający do danej pracy, za ktora mamy miec płacone, niż uczenie sie niepotrzebnych rzeczy, a i tak wiekszosc ludzi konczacy studia
  • Odpowiedz
  • 0
@lanekrasz no nie p-----l, bo to akurat jedna z nielicznych rzeczy, na którą musiałem się uczyć więcej niż jedną dobę, jaki kierunek? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tymeek: ZiIP wiec pewnie dlatego XDD zaliczone na 3 juz takie z wielkim hakiem, teraz normalnie bym się pouczyl, na pierwszym semestrze nie wiedziałem w ogóle o co chodzi xD
  • Odpowiedz
@cadcadcad: To jest rak naszych uczelni. Jak studiowałem w US to dostawałem z góry sylabus z rozpisanymi każdymi zajęciami, pracami domowymi itd. i dokładnym planem co trzeba zrobić na każdą ocenę. I nie dało się dostać dobrej oceny na koniec bez systematycznej pracy z zajęć na zajęcia, bo tak są zadawane i rozpisane prace, które wchodzą do oceny końcowej.
  • Odpowiedz