Wpis z mikrobloga

@Carrioner generalnie miałem się już nie wypowiadać na twój temat ponieważ myślę że jesteś upośledzony w tak znacznym stopniu że i tak nic do ciebie nie dociera i na każdy temat tworzysz swoje urojone prawdy i teorie spiskowe które wmawiasz sobie i tym paru osobm które cię jeszcze oglądają...całe szczęście że takich ludzi jest naprawdę niewiele ( ͡º ͜ʖ͡º) wierzących w te twoje manipulacje...
Obejrzałem ostatnio parę materiałów na twój temat i przeczytałem sporo komentarzy gdzie ludzie udowadniają ci poziom twojej manipulacji i hipokryzji oraz że poziom twoich argumentów jest tak naciągany do granic możliwości że jeszcze trochę i zaczniesz chyba pewnego znanego akwarelistę z niemiec bronić że skoro pogłaskał kiedyś jakieś dziecko i może dał na bułkę to nie był taki zły...tak jak to zrobiłeś w obronie rakonika w odpowiedzi na film awięc...
Serio zalecam skontaktowanie się z lekarzem lub farmaceutą bo takiego poziomu urojeń, hipokryzji i manipulacji to nie widziałem jeszcze na polskiej scenie youtuberów czy streamerów...
Wszystkie te argumenty których używasz przeciw innym można dokładnie przypisać do ciebie i to ze zdwojoną siłą z tą różnicą że wobec ciebie są one prawdziwe i uzasadnione...a ty tylko manipulujesz swoimi argumentami i tak naginasz treści żeby tylko oczernić innych a wybielić siebie...
Generalnie na miejscu rakonika czy bąbela nawet bym nie chciał żeby broniła mnie taka osoba jak ty z tymi twoimi upośledzonymi argumentami
( ͡° ͜ʖ ͡°) które można obalić bez większego wysiłku...tylko im tym szkodzisz...bo widać nawet po tych twoich śmiesznych filmach że nie chce ci się sprawdzić informacji na temat o którym nieudolnie starasz się wypowiedzieć i podajesz jakieś zmyślone fakty lub stare informacje a to co zostało udowodnione starasz się przemilczeć albo nawet nie masz pojęcia o czym mówisz...no ale widać że o atencję ci chodzi i dlatego tak starasz się im dobrze zrobić żeby te ich dzieciaczki cię oglądały...a to wspominanie o tym śmiesznym dlive co dwie minuty i opowiadanie ile tam zarabiasz jest tak żałosne że szkoda gadać...powiem tylko tyle że głodnemu chleb na myśli i gdybyś naprawdę zarabiał takie tysiące to nie promowałbyś tak ostro tej śmiesznej strony i w każdym filmie o tym wspominał...jakoś dalej nie widzę żeby tam połowa youtuba i twitcha siedziała skoro codziennie tysiące się tam zarabia...
Podsumowując zalecam wszystkim olanie tematu tej śmiesznej osoby której poziom hipokryzji nie ma skali a poziom wypowiedzi i argumentów jest gdzieś na pograniczu patologii a gimbazium ( ͡º ͜ʖ͡º) nie mówiąc już o jego urojonej rzeczywistości w której ma się za objawiciela jednej słusznej prawdy na każdy temat...a to wszystko jest robione tylko dla atencji ( ͡º ͜ʖ͡º) bo prawda jest taka że to smutny człowiek który myśli że swoim nadpobudliwym zachowaniem wmówi swoje spiskowe teorie i manipulacje...dla na szczęście minimalnego rozgłosu...
Gratuluje przekroczenia wszelkich granic...hipokryzji i manipulacji treściami dla tej minimalnej atencji i poklasku u twoich nowych niby kolegów z yt i dlive którym robisz tak dobrze a oni mają cię i tak gdzieś i ten twój śmieszny portal...dla nich jesteś mało znaczącym krzykaczem bez większych osiągnięć...którego wystawią bez zastanowienia jak przyjdzie co do czego...ale skoro jesteś tak wszystkowiedzący to pewnie to też wiesz ( ͡º ͜ʖ͡º) albo w tym temacie też sobie coś uroiłeś...
#carrioner #patostreamy #lordoza #rafonix #boxdel #danielmagical
  • 3