Wpis z mikrobloga

Mój ziomek pracujący na co dzień w LPelektronik ("salony firmowe Kruger&Matz" XD czyli chińskiego syf brandu) przesłał mi screen maila, który cała sieć dostała w poniedziałek na maila od prezesa, Michała Leszka "polski Steve Jobs" XD
W skrócie to prezes stwierdził, że chu*owe opinie w googlach to nie wina gównianej jakości, tylko typowe dawno i nieprawda.
Także zaproponował pracownikom, którym chyba od ch*ja płacą, żeby podbili opinie Krugera itd itp. Jak widać po opiniach karierowicze polecieli od razu.
[O TUTAJ WIDAĆ](https://www.google.pl/search?rlz=1C1CHZL_plPL755PL756&q=Kruger%26Matz+Mi%C4%99tne&stick=H4sIAAAAAAAAAONgecSYyy3w8sc9YamUSWtOXmOM4-IKzsgvd80rySypFArgYoOyVLgEpXj10_UNDZMsDdKNzQ2zNRik-LlQhaQUlLh41yz7JCe6QeI-j5YQZ_OXGRX7Tki4C9pIvL7af4uxigcASEMOTHIAAAA&sa=X&ved=0ahUKEwjV1cGriM_bAhWKJ8AKHcVNCvUQ6RMIlAEwDw&biw=1600&bih=794#lrd=0x4718c8be7898f483:0x7a01da8fd5eb183c,1,,,)
18 opini w ciągu ostatnich 24h. Zero podejrzeń, ZERO XD
Poprzednie 42 opinie zbierali 2 lata ¯\_(ツ)_/¯

W ramach sprostowania tej sytuacji zachęcam was, żeby każdy kto ma konto na google (czyli w sumie każdy) wystawił im "obiektywną opinię" ( ͡° ͜ʖ ͡°) jako karę za oszukiwanie w internetach. W sumie zajmie wam mniej niż przeczytanie tego gówna, które tutaj napisałem. Czas start (σ ͜ʖσ)

#krugermatz #oszukujo #google
Gall__anonim - Mój ziomek pracujący na co dzień w LPelektronik ("salony firmowe Kruge...

źródło: comment_4boXq4cr73l9nlJif2K3OqEp2KOg5Lc5.jpg

Pobierz
  • 92
@kab123: Jeżeli jesteś ich pracownikiem to jestem przerażony poziomem obsługi :| Elokwencja na poziomie ziemniaka.
"Prywatny mail firmowy"? Coś takiego w ogóle istnieje? :D
No i nie, ja nawet w tej firmie nie pracowałem, także trudno, żebym kiedyś był zwolniony przez jakiegoś "Leszka".
A koleś z profilu fb o co miałby niby być prześladowany? Że pracuje jako sprzedawca? Skoro ja znalazłem bez najmniejszego problemu jego profil to jak widać jest powszechnie
Po co szkodzić innym


@kab123: czy wy tam w tej januszocebulowej firmie nie rozumiecie że to działa w dwie strony? Dzięki sztucznemu zawyżaniu ocen możecie kogoś oszukać że ten sprzęt jest lepszy niż w rzeczywistości. Na markę trzeba sobie zapracować, bo jak na razie to samiast polskiego Steve Jobsa mamy polskiego Stefana Janusza.
@Gall__anonim: ale kogo ja tu obsługuje synku?? Na załączonym od ciebie zdjęciu widać że jest to mail od tego Michała do sklepów LP czy jak tam się one zwą. Czy to jest mil dostępny dla każdego chyba nie więc jest to narzędzie pracy tej firmy a ujawnianie takich informacji jest karane. Właśnie działasz na szkodę firmy LP. On im nic nie kazał poprosił tylko o pozytywną opinię produktów. Nieznajomość prawa szkodzi
@Gall__anonim: art 267 kk § 1. Do 2 lat pozbawienia wolności a jest tego więcej. I właśnie swoją wypowiedzią sam udowodniłeś że łamiesz prawo. Nielegalnie udostępniasz wiadomość którą nie była do ciebie kierowana.
@Gall__anonim: czytaj ze zrozumieniem, posiadasz te informacje nielegalnie ty je udostępniasz nie osoba z firmy o tobie mówi kk na niego też są inne kk. Sorry sam ta gówno burze zrobiłeś i poniesiesz konsekwencje prawne.
Manipulowanie opiniami ssie - a i owszem i za to pstryk w nos dla firmy. Natomiast co do sprzętu Kruger&Matz. Miałem od nich 2 telefony K&M, jeden DRIVE (w swoim czasie dysponował olbrzymią baterią i służył mi dobrze dłuuuugo) oraz innego taniocha, nie pamiętam już, używała żona i w końcu jej wypadł i głupi ryj rozwalił. Generalnie cena odpowiednia do jakości, nawet z lekkim plusem. Jeśli ktoś potrzebuje budżetowych rozwiązań bez fajerwerków
@kab123: Ale osoba która otrzymała maila udostępniła mu go.
@Gall__anonim wszedł w posiadanie zrzutu ekranu w sposób legalny, nie naruszając przy tym tajemnicy korespondencjii (art. 23 k.c.).
Przestępstwo popełniłby gdyby włamał się na maila jednego z pracowników i w ten sposób odczytał wiadomość (§ 1. Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub