Wpis z mikrobloga

Mój ziomek pracujący na co dzień w LPelektronik ("salony firmowe Kruger&Matz" XD czyli chińskiego syf brandu) przesłał mi screen maila, który cała sieć dostała w poniedziałek na maila od prezesa, Michała Leszka "polski Steve Jobs" XD
W skrócie to prezes stwierdził, że chu*owe opinie w googlach to nie wina gównianej jakości, tylko typowe dawno i nieprawda.
Także zaproponował pracownikom, którym chyba od ch*ja płacą, żeby podbili opinie Krugera itd itp. Jak widać po opiniach karierowicze polecieli od razu.
[O TUTAJ WIDAĆ](https://www.google.pl/search?rlz=1C1CHZL_plPL755PL756&q=Kruger%26Matz+Mi%C4%99tne&stick=H4sIAAAAAAAAAONgecSYyy3w8sc9YamUSWtOXmOM4-IKzsgvd80rySypFArgYoOyVLgEpXj10_UNDZMsDdKNzQ2zNRik-LlQhaQUlLh41yz7JCe6QeI-j5YQZ_OXGRX7Tki4C9pIvL7af4uxigcASEMOTHIAAAA&sa=X&ved=0ahUKEwjV1cGriM_bAhWKJ8AKHcVNCvUQ6RMIlAEwDw&biw=1600&bih=794#lrd=0x4718c8be7898f483:0x7a01da8fd5eb183c,1,,,)
18 opini w ciągu ostatnich 24h. Zero podejrzeń, ZERO XD
Poprzednie 42 opinie zbierali 2 lata ¯\_(ツ)_/¯

W ramach sprostowania tej sytuacji zachęcam was, żeby każdy kto ma konto na google (czyli w sumie każdy) wystawił im "obiektywną opinię" ( ͡° ͜ʖ ͡°) jako karę za oszukiwanie w internetach. W sumie zajmie wam mniej niż przeczytanie tego gówna, które tutaj napisałem. Czas start (σ ͜ʖσ)

#krugermatz #oszukujo #google
Pobierz
źródło: comment_4boXq4cr73l9nlJif2K3OqEp2KOg5Lc5.jpg
  • 92
A widzę jak on mi każe usuwać konto to jest ok ale jak coś innego się napisze to ok moderator brawo. Widać same dzieci kukurydzy.
A widzę jak on mi każe usuwać konto to jest ok ale jak coś innego się napisze to ok moderator brawo. Widać same dzieci kukurydzy.


@kab123: Ty masz coś z głową chyba:

ludzie twego pokroju będę Ci jeb... Jak psa :-)


To jest dla ciebie normalne?

A po za tym "usuń konto" to slang wykopowy, ale może być to dla ciebie za trudne skoro konto założyłeś wczoraj panie pracowniku LPelektronik. Zresztą
@Kryspin013: byłem miły i grzeczny ale do czasu nie pracuje w tej firmie sprawdźcie sobie moje IP nie mam nic wspólnego z Garwolinie ani z LP ale wy wiecie lepiej. Pan gal anonim też tu ma nowe konto specjalnie na aferę.po to mi nowe konto bo stare dawno szlak trafił z innym mailem. Ale wy wiecie wszystko lepiej....
bo mogę tak jak wy.


@kab123: nie zadław się jadem dzióbasku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nikt wam źle nie życzy, tylko wyraża opinie na temat waszego oszustwa. My was nie oszukujemy, więc nie masz powodu, żeby mnie, lub innych wykopków hejtować.
byłem miły i grzeczny ale do czasu nie pracuje w tej firmie sprawdźcie sobie moje IP nie mam nic wspólnego z Garwolinie ani z LP ale wy wiecie lepiej.


@mintor: Bo tak to wygląda i tak się zachowujesz. Niesamowicie dużo zbiegów okoliczności na to by wskazywało.
po to mi nowe konto bo stare dawno szlak trafił z innym mailem


@kab123: No tak było, nie zmyślam. Jakoś sprawiasz wrażenie randomowego przygłupa z internetu a nie wykopka. Oczywiście nowe konto założyłeś akurat po tym jak OP dodał ten wpis i tylko w nim się wypowiadasz do tej pory. Bardzo wiarygodne.
@Gall__anonim: @Gall__anonim: Miałem słuchawki z ich logiem. To nie ich produkt ani projekt tylko rebranding chińskich słuchawek(nie pamiętam już nazwy ale jest w oficjalnej instrukcji) więc po prostu wybijają inną nazwę na słuchawkach k&m zamiast firmy x. Zepsuły się szybko. Poleciłem je tu na wykopie jako dobry sprzęt, ale tylko dlatego że to były moje pierwsze droższe słuchawki i faktycznie grały. lepiej niż takie za 15 zł(takie też miałem) i