Wpis z mikrobloga

Mój ziomek pracujący na co dzień w LPelektronik ("salony firmowe Kruger&Matz" XD czyli chińskiego syf brandu) przesłał mi screen maila, który cała sieć dostała w poniedziałek na maila od prezesa, Michała Leszka "polski Steve Jobs" XD
W skrócie to prezes stwierdził, że chu*owe opinie w googlach to nie wina gównianej jakości, tylko typowe dawno i nieprawda.
Także zaproponował pracownikom, którym chyba od ch*ja płacą, żeby podbili opinie Krugera itd itp. Jak widać po opiniach karierowicze polecieli od razu.
[O TUTAJ WIDAĆ](https://www.google.pl/search?rlz=1C1CHZL_plPL755PL756&q=Kruger%26Matz+Mi%C4%99tne&stick=H4sIAAAAAAAAAONgecSYyy3w8sc9YamUSWtOXmOM4-IKzsgvd80rySypFArgYoOyVLgEpXj10_UNDZMsDdKNzQ2zNRik-LlQhaQUlLh41yz7JCe6QeI-j5YQZ_OXGRX7Tki4C9pIvL7af4uxigcASEMOTHIAAAA&sa=X&ved=0ahUKEwjV1cGriM_bAhWKJ8AKHcVNCvUQ6RMIlAEwDw&biw=1600&bih=794#lrd=0x4718c8be7898f483:0x7a01da8fd5eb183c,1,,,)
18 opini w ciągu ostatnich 24h. Zero podejrzeń, ZERO XD
Poprzednie 42 opinie zbierali 2 lata ¯\_(ツ)_/¯

W ramach sprostowania tej sytuacji zachęcam was, żeby każdy kto ma konto na google (czyli w sumie każdy) wystawił im "obiektywną opinię" ( ͡° ͜ʖ ͡°) jako karę za oszukiwanie w internetach. W sumie zajmie wam mniej niż przeczytanie tego gówna, które tutaj napisałem. Czas start (σ ͜ʖσ)

#krugermatz #oszukujo #google
Gall__anonim - Mój ziomek pracujący na co dzień w LPelektronik ("salony firmowe Kruge...

źródło: comment_4boXq4cr73l9nlJif2K3OqEp2KOg5Lc5.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
Zabawna sytuacja. A wystarczylo zamiast sie przypierniczac po prostu przeprosic, powiedziec ze pisal to stazysta ktorego juz zwolnili i rozdac pare kubkow to by jeszcze z reputacja wyszli na plus. Jak widac nie kazdy jeszcze czuje internety ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mintor: Widzę dalej swoją banie tam wpisujesz a Google ma na was #!$%@? i usunie ci wszystko hahahaha.

Staje się tak jak mówiłem zaczynacie prześladowanie ludzi wklejanie linki z jego prywatnymi zdjęciami z Fb. Zaraz będzie spam na jego profilu bo jesteście poje.... Tak mam nowy profil bo nie będę bawić się rozmowy idiotami jak wy do usranej śmierci. Pozdro dla normalnych
  • Odpowiedz
@kab123: jakie prywatne? Sekuła sam swoje dane udostępnił, chyba mu taki układ odpowiada, inaczej raczej by nie nazwał profilu tutaj swoim imieniem i nazwiskiem? Tak jak mówiłem, nie mamrocz, tylko usuń konto.
  • Odpowiedz
Mam nadzieję że kiedyś się tobie powinie noga w życiu i ludzie twego pokroju będę Ci jeb... Jak psa :-)


@kab123: jak będę próbował robić ludzi w #!$%@?, tak jak to robi przezesunio K&M to byłoby to uzasadnione. Ale ja nie zamierzam tak robić, wiec czemu mi źle życzysz?
  • Odpowiedz
@kab123: "Pozdro dla normalnych" ? Chyba "Pozdro dla oszustów" chciałeś napisać. Przynajmniej na tym portalu bycie Januszem biznesu nie jest uznawane za coś w porządku, ale gratuluję zrytej moralności.
  • Odpowiedz