Wpis z mikrobloga

@Pomielony: Może spróbuj sobie zrobić takiego burgera w domu? Taki przepis znalazłem, nie wiem jak bardzo podobne w smaku do maka to jest. No ale poza Jalapeno powinieneś być w stanie dostać wszystkie składniki w swojej miejscowości, może nawet dostałbyś tam jalapeno. Poza tym gotowanie samo w sobie jest przyjemną czynnością.
Lysyislepy - @Pomielony: Może spróbuj sobie zrobić takiego burgera w domu? Taki przep...
  • Odpowiedz
@Pomielony: Jak szedłem na studia to myślałem, wow, będę mieć w końcu Maca obok siebie i będę jeść burgery ile będę chciał i kiedy będę chciał. Po kilku razach znudziło mi się to strasznie więc pewnie jakby u nas był Mak to miałbyś podobnie
  • Odpowiedz
@niedlapsa: Nie mam czegoś takiego niestety.
@Lysy_i_slepy: Zastanowię się, jak zarobie te 100zl na czarno to zobacze czy bardziej bedzie mi się opłacało całość wydac na burgerki z maka, czy samemu w domu zrobić te jalapeno burgery ze skladnikow dostepnych w sklepie.
@FoxX21: Mi by się nigdy nie znudziło, jem je od kilku miesięcy kiedy tylko mam pieniądze.
  • Odpowiedz
@Pomielony: byłem kilka tygodni temu na wycieczce z przewodnikiem.
Ludzie mało orgazmów nie dostali jak zobaczyli te wąską uliczkę, były szpital weneryczny a jak gdzieś znaleźli ślady po mezurze na jakiejś chałupie to myślę ze niektórym mocno mokro się zrobiło.
  • Odpowiedz
@Pomielony: Moim zdaniem lepiej zrobić. Nawet jeśli wyjdą inne lub gorsze niż te z maka na miejscu, to i tak będą lepsze niż te z maka zamrożone i odgrzane w mikrofali. No i gotowanie jest naprawdę bardzo taką "terapeutyczną" czynnością. Ostatnio bardziej niż przy muzyce, ludziach czy w podróży relaksuję się gotując
  • Odpowiedz
i jak to zrobić?


@Pomielony: Idź do bankomatu i napisz jak będziesz pod nim. Klikasz wypłata blik 50zł i daje Ci kod na PW. Banknot wychodzi z bankomatu i tyle XD Łatwiej by mi było przelać na telefon bo mi się nie chce czekać, ale niestety nie masz bliku powiązanego z numerem
  • Odpowiedz
@niedlapsa: To bardzo miłe z Twojej strony, jak zostanę bez pieniędzy na jalapeno burgerki to się odezwę i dokonam tej wyplaty, dziękuję. @Lysy_i_slepy: Muszę spróbować,może się wciągnie i przestanę wiecznie myśleć o tym, jak przegralem zycie.
  • Odpowiedz
@Pomielony: Polecam bardzo, ja gdy gotuję czuję się jakby wszystko wokół mnie przestawało istnieć i jakby liczyło się tylko to by nie #!$%@?ć tego co robię. Ważniejszy jest sam proces gotowania od jedzenia xD
  • Odpowiedz
@Pomielony: W Biedrze chyba nie, bo tam są zazwyczaj takie "zwyczajne" składniki a jalapeno nie jest aż tak pospolite tutaj. Prędzej jakiś Lidl lub Tesco, szukaj na działach z kuchniami świata czy czymś takim
  • Odpowiedz