Wpis z mikrobloga

Przez różowe (a raczej brak różowej) uzaleznilem się od jalapeno burgerow w #mcdonalds . Mieszkam w Hrubieszowie (Polska Z, z okna widzę Ukrainę) gdzie nie ma żadnych perspektyw, a wszystkie różowe pouciekaly do Zamościa/Rzeszowa czy Przemyśla. Te które zostały, szukają beta bankomatu bo się już he he wyszalaly a ja jestem bezrobotny od kilku lat (pracowałem u janusza pół roku za 930 zł miesięcznie ale zrezygnowalem). Po odpaleniu tindera znajduje mi same Ukrainki z przygranicznych wioch, a jak ustawie maksymalną odległość to nawet z takich miast jak Łuck czy okolice Lwowa, niestety żadna z nich nie poleci na mój brak kasy i ryj 0/10. Jakieś kilka miesięcy temu odkryłem w Maku w zamościu Jalapeno Burgera, tak mi zasmakowal (jest przepyszny, taki trochę ostry i ten sosik dobry też) że jem po 4-5, i wszystkie pieniądze jakie dostaje od mamy żeby jeździć do okolicznych miejscowości szukać pracy, przeznaczam na Jalapeno burgery, to póki co moja jedyna miłość i odskocznia od parszywego życia, jakim pokarał mnie los.
#przegryw #tfwnogf ##!$%@? #stulejacontent
Pobierz P.....y - Przez różowe (a raczej brak różowej) uzaleznilem się od jalapeno burgerow w...
źródło: comment_YHgF1GgYcHemFgq47470xqDESfRnSouy.jpg
  • 40
@zzbkk: Wolę Zamość, a no jest ch&jnia straszna, zarówno z pracą jak i z dziewczynami. Zdałem sobie sprawę z tego, gdy raz w życiu pojechałem do Polski A (Poznań) i byłem w szoku że Polska może wyglądać tak dobrze, czułem się jak zagranicą. Jednocześnie jestem zły na to, jak bardzo nasz region został olany przez polityków, nic się u nas nie dzieje, zero inwestycji itd.
@Pomielony Polska A... Tam u was to liter w alfabecie brakuje, znam trochę rejon i wiem że nawet mentalność ludzi w tym kobiet jest inna. Szybko ogarnąć stabilizacje z jakimś rolnikiem bo kasa i rodzenie dziec.
Nie mów że nie ma inwestycji bo zrobili wam obwodnicę :p
@mowiejakjest: Piwo jest sycące, wszelkie te opowiastki o tym, że od piwa się tyje nie znajdują pokrycia w rzeczywistości. 100 ml piwa to mniej więcej tyle kcal co 100 ml kefiru albo mleka. Tyje się od przekąsek, których spożywanie i tatk nie ma sensu, bo po co obniżać oddziaływanie browaru na organizm?

@Pomielony Współczuję historii ze starym, jedynym plusem mojego było to, że nie pił, więc nie miał jak mnie zniechęcić
ja jestem bezrobotny od kilku lat (pracowałem u janusza pół roku za 930 zł miesięcznie ale zrezygnowalem).


@Pomielony: Sorry ale kisnę, znam co namniej kilka takich przykładów gdy ludzie mówili "nie będę robił dla janusza za grosze" i woleli bezrobocie niż comiesieczny dopływ gotówki. Policz ile przez te kilka lat straciłeś forsy, a którą mógłbyś wydać na jakiś kurs czy coś. Sam byłem w podobnej sytuacji, powoli zdobywałem doświadczenie, a dzisiaj
Pisałem już o tym wielokrotnie pod innymi poatami, zatrudnilbym się ale nie stać mnie na codzienne bilety do Zamościa na pks :/


@Pomielony: ile kosztuje bilet miesieczny?