Wpis z mikrobloga

@Wezymord: moga nosic brody, a w razie przewidywanej koniecznosci uzycia masek moga dostac nakaz wygolenia fragmentu zeby maska przylegala. W Kanadzie zdaje sie opracowali albo opracowuja maske pozwalajaca na pelna brode.
@TS050: Metody lewactwa:
- przypisać rozmówcy zmyśloną wypowiedź,
- dzielnie walczyć z chochołem.

@LawrenceBDSM: Trollu i łgarzu, zapewne masz problemy nie tylko ze zrozumieniem ale nawet z czytaniem w ogóle. Gdzie napisałem cokolwiek o kalifacie? To teraz wróć do komentarza i doczytaj, że chodzi o zmienianie ugruntowanie zasad tylko dlatego, że napływowi tego chcą.

Ulubiona broń lewactwa - zmyślać i pomawiać. Ah, jaka inteligencja bije z nich. Lewactwo ma się
@LawrenceBDSM szufladkowanie ludzi lewica/prawica i beka, bo ktoś ma inną opinię niż Ty i jest gupi. Czekam aż kiedyś powszechne będzie podejście "szanuję twoją opinię, jednak się z nią nie zgadzam" może kiedyś doczekam. Jesteście tak na siebie zaszczuci ze wiele wody w rzece upłynie zanim to się stanie.
@LawrenceBDSM: Prostackie lewactwo zamiast łżeć, pomawiać, znieważać i przypisywać oponentom zmyślone wypowiedzi to może zacznie wreszcie dyskutować merytorycznie.

Znalezisko ze screena to świetny przykład gdzie lewackie szambo wybiło - zlecieli się i jedyne co robią to pomawiają albo uprawiają prostackie insynuacje. Choćby wszystkie odpowiedzi na mój komentarz były takie właśnie - prostackimi ad hominem.
Pobierz MiKeyCo - @LawrenceBDSM: Prostackie lewactwo zamiast łżeć, pomawiać, znieważać i przy...
źródło: comment_CInB47YVZ0nA1dwKUviAKGvqewtyKt9C.jpg