Wpis z mikrobloga

#zdrada #corobic
Mam 19 lat, niedługo wyjeżdżam z domu rodzinnego (na studia), od paru lat podejrzewam mamę o to, że zdradza tatę. Za każdym razem kiedy z nią o tym rozmawiałam odwracała kota ogonem. Tata jest bardzo wrażliwy i przy każdej takiej kłótni wierzył mi, jednak trzymał stronę mamy i finalnie to jej wierzył i w jej niewinność. Dwa dni temu odkryłam smsy mojej mamy z niewiadomym panem. Wyczytałam z nich, że się spotykają. Na kolejny dzień podsłuchałam rozmowę mamy z tymże panem. Usłyszałam okropne rzeczy : 1.uprawiają seks 2. mama czuje do niego dużą więź 3. spotykają się regularnie. Nie mam pojęcia co robić. Nie mogę powiedzieć tego tacie, ponieważ jest za kruchy psychicznie oraz finalnie da się jej znowu owinąć wokół palca i uwierzy jej. Z mamą również nie pogadam w 4 oczy bo już miałyśmy miliony takich rozmów i źle się kończyły. Kocham tatę i nie pozwolę, aby mu to robiła. Proszę o pomoc, wręcz błagam nie wiem co robić.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HIGH_BEAM: napisałam w skrócie moje wnioski pochodzące z tej rozmowy. Nie będę szczegółowo pisać wszystkiego co usłyszałam, jednak te 3 wnioski, które wypisałam są najważniejsze
  • Odpowiedz