Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z dobry tydzień temu przypadkowo poznałem na czacie dziewczynę, ot nie mogłem zasnąć i wszedłem na jakiś czat. Rozmowa się w miarę kleiła, wymieniliśmy kontakt i przez te kilka dni trochę się o sobie dowiedzieliśmy. Lubimy podobne rzeczy, w większości mamy podobne poglądy, łączą nas pewne sprawy itd. W te nasze rozmowy ona wplotła kilka nawiązań co do tego jak przebiega jej życie intymne xD Od początku mi się to jakoś średnio podobało, uważam to za coś podobnego do 'się #!$%@?łam, nic nie pamiętam, #!$%@?, ale dama', nie komentowałem tego. Pojawiały się jakieś kolejne wyzwania, opowieści o trójkątach, kinach... Poza tym jak tak rozmawialiśmy to ma trochę ciekawsze życie niż ja, udziela się i angażuje w różne rzeczy. Ale do meritum - #!$%@? jestem chyba zazdrosny xD Zdarza mi się o tym wszystkim myśleć i jakby przeżywać wewnętrzenie xD Nie wiem co mi się #!$%@?ło, pierwszy raz w życiu mam taki coś. Jestem chyba zazdrosny o życie jakieś losowej laski poznanej kilanaście dni temu w internecie. Już samo to, że zdecydowałem się to tutaj napisać oznacza, że serio mi #!$%@?ło. Nie wiem co robić i co mam sam o sobie myśleć XD
#pytanie #zwiazki #logikaniebieskichpaskow chyba #przegryw i #stulejacontent #porady

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Z dobry tydzień temu przypadkowo po...

źródło: comment_HwbR5HtFLmu9v8jW3fLbnsbSeEsBiPDi.jpg

Pobierz
  • 10
GwiezdnaObywatelka: Ale jesteś zazdrosny o nią w relacji z innymi facetami czy zazdrościsz jej życia? Bo jak to pierwsze to zle i dziwnie, a jak to drugie to zle i dziwnie (bo w sumie czego tu zazdrościć, ze miała trojkat?). Jak macie tyle ze sobą wspólnego to się z nią umów. Sama rozmowa o seksie przez internet nie jest dla mnie jakaś dziwna

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
WygadanyDewiant: Można się dość porządnie zauroczyć w drugiej osobie przez internet, nawet nie potrzeba do tego wiele czasu. Ale w sumie dlaczego uważasz, ze to dziwne, ze ona wplątuje w rozmowę jakieś osobiste erotyczne doświadczenia, to chyba oczywiste i dość normalne jak rozmawiają ze sobą chłopak-dziewczyna? Może to Cię kręci, ze jest otwarta i bezpośrednia, a z ciebie trochę konserwa?

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}