Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #elektronika #agd #sprzet #pytanie

Jakich sprzętów używacie na co dzień, które ułatwiają wam życie aa jakie kupiliście na wyrost i leżą niewykorzystane?

Ostatnimi czasy nie szastałem pieniędzmi na prawo i lewo więc oszczędziłem trochę. Pytanie zatem: co mógłbym sobie kupić?
Moje obecne pomysły to:
- rower do 3000 zł,
- kamerka samochodowa(do 500 zł?),

A może coś innego co by mi się przydało?
jezus_cameltoe - #kiciochpyta #elektronika #agd #sprzet #pytanie

Jakich sprzętów u...

źródło: comment_AAU0mOYgGlYMOHAobneGxLoq0hP67dTo.jpg

Pobierz
  • 9
@jezus_cameltoe: Dwie rzeczy w domu (nieoczywiste dla niektórych), bez których sobie życia już nie wyobrażam to zmywarka i suszarka bębnowa. Oczywiście takie sprzęty jak mikrofalówka czy pralka to oczywista oczywistość. Ale gdybym miał wybierać miesiąc bez ekranu (telewizora powiedzmy), czy miesiąc bez zmywarki i suszarki to wybrałbym miesiąc bez telewizora. :)
@jezus_cameltoe:

- Na laptopa polecam jakiś stojaczek, nie kosztuje to zwykle duzo a dzieki temu mamy porzadek i laptop nie zajmuje miejsca na stole.
- uchwyt na monitor, koszt ok 100 zl a potrafi powiekszyc ilosc miejsca na biurku nawet dwukrotnie (niektore podnozki sa ogromne)
- Ladowarka bezprzewodowa, bajer i w ogole ale jak juz sie posiada to fajny dodatek i nawet jezeli wolno laduje, to nie chodzi o predkosc tylko