Wpis z mikrobloga

Świętuję powrót do zdrowia po poważnej kontuzji i następnie infekcji, niestety, ręki (szpitale w PL...); z tej okazji wstawiam wykopowe gonewild, własne, w dodatku #przeklutecyce które jednak może kiedyś się tu już przewinęło - bo nie mam pojęcia, czy ktoś w "polskim" internecie wpadł na podobny pomysł poza mną i Niebieskim. Jedyne NSFW, którego nie trzeba tak tagować. Jak to?

Tak to.

Kiedyś było na fanpage "Kobieto jebnij piercing", obecnie chyba tylko po tumblrach łazi iiiii... To by było na tyle, już uploaduję. AKA "how to upload your boobs and piercings to site xyz.com without ACTUALLY upoloading them", ale macie moje serce jak na dłoni. Prawa strona to lewa, lewa to prawa, często pracownikom się IRL myli nawet. ;)

( )

#rtg #rentgen #elektroradiologia #medycyna #gonewild #wykopgonewild #piercing
Misericordia - Świętuję powrót do zdrowia po poważnej kontuzji i następnie infekcji, ...

źródło: comment_bmeb6NTyMYBIoOMbIu7BX5ZeJD3z6tiU.jpg

Pobierz
  • 11
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@paramedic44: byłam w dość... niefajnej kondycji zdrowotnej, gdy robiono zdjęcie ;) tyle mam na obronę, gdyby komuś chciało się na to patrzeć; dodam, że to z tel. i robione pod kątem, bo ofc z systemu musieliśmy usunąć jako "błędne" bez możliwości nagrania na nośnik, to był prywatny gabinet;

@krystian39: i teraz tego nie odzobaczę, ha, dzięki! :D :*