Wpis z mikrobloga

#przegryw #tfwnogf #logikarozowychpaskow

Poznałem jakiś czas temu dziewczynę, miło nam się gadało. Powiedziałem że kiedyś olała mnie dziewczyna zupełnie bez podania powodu(zresztą jak ktoś chce to jest o tym mój wpis). Mówiła że jak tak można, generalnie jechaliśmy tę moją koleżankę równo i non stop się z tego śmialiśmy(nawiązania etc). Dziś mija tydzień jak się do mnie nie odzywa, zablokowała mnie na fejsie, odrzucała telefony. Oczywiście z dnia na dzień bez wytłumaczenia. Serio w tym tempie to do 30tki popełnie bukkake.
  • 33
  • Odpowiedz
@JakePtts: Tak jak przedmówcy pisali-czekaj na jej krok, jak nic z tego to next.
@Arachnofob: Racja, ale na początku relacji inicjatywa jest w dużej mierze po stronie faceta, dopiero później lekka olewka dobrze działa.
  • Odpowiedz
@JakePtts: Nie wiem jak jest teraz, ale mało która dziewczyna chciałaby słuchać o poprzednich związkach, potencjalnego partnera. Moze sie mylę. Mam nadzieję że Wam wyjdzie, ale jak już wiele osób pisało, daj jej czas :)
  • Odpowiedz
@JakePtts: Zapamietaj to raz i na zawsze: NIE opowiadasz kobietom o swoich poprzednich zwiazkach. NIE narzekasz na poprzednie samice. NIE zalisz sie jak to Panna Dziewanna byla dla Ciebie zla i niedobra. No chyba, ze chcesz kobiete do siebie zrazic- case in point- Twoja obecna sytuacja.
  • Odpowiedz
  • 1
@JakePtts Skoro obgadywales z nią inna kobietę z którą się spotkałeś to nic dziwnego, że Cię olala. Kobiety cenią odrobinę klasy i dyskrecji. Po co ma się spotykać z tobą a jak wam nie wyjdzie to będziesz jej tyłek obrabiać z jakąś nowo poznana kobieta?
  • Odpowiedz