Wpis z mikrobloga

@Felonious_Gru: Miałem komisję wojskową dawno temu. Polazłem, rozebrałem się do majtek, pielęgniarki jakoś dziwne odwracały głowy i w ogóle nie mogły patrzeć, dusiły się. Powiedziały, aby delikatnie odchylił majty. Zobaczyły moje cudo, jedna pobiegła gdzieś, drugą zamuliło. Pewnie dlatego, bo nie myłem jeszcze wtedy penisa, a przed komisją nie myłem się z tydzień. Ta co pobiegła przyprowadziła lekarza, spojrzał na mojego penisa i powiedział "O #!$%@? STARY...". Powiedział abym się odwrócił.
@fstab U nas kat. A dostali tylko Ci, którzy serio byli zdolni. Parę osób dostało B i musieli iść za rok, parę osób była w ogóle nie zdolna do służby czy to ze względu na wadę wzroku, plaskostopie itd.
@Felonious_Gru: wygląda na bait. Z jakiej paki straż miejska miałby cię gdzieś doprowadzać? Może żula spod sklepu WP wynajmie taniej? Takie same uprawnienia mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A gdybyś mieszkał na wsi? Straż wiejska? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Felonious_Gru: mnie dzielnicowy na komendę wezwał xD najlepsze jest to, że zostawił wezwanie w skrzynce pocztowej a nie było napisane ocb xD #!$%@? jaki miałem rachunek sumienia przed wizytą xD
Spisali zeznania, kazali się podpisać i skończyło się tak, że za rok dostałem znowu wezwanie na komisje (na która już poszedłem ofc :D )
@Siotson: Po mojego kuzyna policja przyszla :p a to bylo z 3lata po terminie.

@Felonious_Gru o mnie zapomnieli chyba, podobno jak po kogos w ciagu 5lat nie przyjda to idzie juz po ptakach :P a juz trcohe minelo od tych 5lat ^^ wiec chyba bede bez kategorii juz na zawsze
@Felonious_Gru: Gdy skończyli mnie badać na komisji wojskowej wszedł jako następny koleś co jak poprosili by pokazał ptaka zaczął krzyczeć i próbował uciec, musieli go gonić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na szczęście jakiś wojskowy zamknął drzwi przed nim zanim wybiegł, było słychać tylko płacz, a co dalej to nie wiadomo.