Wpis z mikrobloga

Jakoś pod koniec 3 klasy liceum poznałam chłopaka w swoim wieku który mi się bardzo podobał. Zgadaliśmy się i wyszło, ze idziemy na ten sam kierunek w tej samej uczelni, jednak on rok później bo uczęszczał do technikum. Niewiele myśląc stwierdziłam ze poczekam rok i gdy będziemy już razem studiować może uda mi się do niego zbliżyć. Jak pomyślałam tak zrobił i poczekałam. Tylko że on się dostał na ten kierunek, a ja nie.


#studia #logikarozowychpaskow #przegryw
  • 36
  • Odpowiedz
Niewiele myśląc stwierdziłam ze poczekam rok i gdy będziemy już razem studiować może uda mi się do niego zbliżyć.


@krulowa: nie wierzę, że były to studia techniczne, tam nie ma takich baranów jak Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dudemeister

@krulowa czysto tepretycznie będąc rok wyżej też byś sie mogła do niego zbliżyć, podrzucać materiały itp


Skoro nie udało się dostać rok później to normalnie też by się nie dostała. Taki poziom, z roku na rok coraz łatwiej się dostać na studia.
  • Odpowiedz
@sopel87 niekoniecznie. U mnie na uczelni są kierunki, na których z roku na rok są coraz wyższe progi punktowe w rekrutacji, więc mogła dostać się w ubiegłym roku, a teraz już nie

@krulowa
Cała ta akcja jest przegrywem. Jak można stawiać swoją przyszłość na szali przez faceta, z którym nawet nie jesteś? Z resztą, nawet gdybyś z nim była, w pierwszej kolejności powinnaś zadbać o swoją przyszłość. Większość licealnych związków rozpada się
  • Odpowiedz